,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other

Мехмоды Украина купить в интернет-магазине DartVaper.Com.ua
dartvaper.com.ua
Светодиодное освещение. Выгодно. Сравните цены и выберите дешевле
автооптик.рф

Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Міліціонер врятував життя трьом підліткам
  • 13 августа 2010 |
  • 19:08 |
  • nemov |
  • Просмотров: 46168
  • |
  • Комментарии: 0
  • |
0
Моменти життя

Із записника прокурора транспортної прокуратури

Міліціонер врятував життя трьом підліткам
Олександр Гончарук ніс чергування по охороні громадського порядку на залізничній станції Вапнярка. Олександр Володимирович вже направлявся до перону, куди мав прибути швидкий потяг №24 сполученням Одеса-Москва, саме про його прихід повідомила по радіо диктор. Але в районі 14 колії сержант помітив трьох підлітків, які щось метушилися біля залізничного насипу. Олександр Горчарук подумав, що можливо підлітки крадуть металобрухт. Підійшов близько, хлопці не тікали, щось уважно розглядали... На тому місці підлітки випадково виявили велику кількість боєприпасів. Олександр Гончарук відвів підлітків у безпечне місце, про знахідку повідомив оперативного чергового. Зону, де були знайдені боєприпаси швидко оточили співробітники транспортної міліції, до відділення були відкликані співробітники, які відпочивали після чергування. Прибувши на місце пригоди, спеціалісти-сапери виявили 65 гранат Ф-1 та 37 гранат РГД. Наступного дня, вночі, знайдені боєприпаси були знищені на спеціальному полігоні, в кар’єрі, що неподалік від села Високе.
Важко уявити якби пролунав вибух в районі залізничної станції. Осколки гранат Ф-1 розлітаються на відстань більше, ніж 100 метрів, до найближчих житлових будинків було 70 метрів, а до приміщення залізничного вокзалу близько 150 метрів...
За проявлену пильність та зразкове виконання своїх службових обов’язків сержант патрульно-постової служби був нагороджений наказом міністра внутрішніх справ грошовою премією в сумі 500 гривень.
- А чи подякували Вам батьки підлітків, - поцікавився я у сержанта, - можливо чиясь мами і поцілувала Вас.
Олександр Гончарук посміхнувся і сказав:
- Про поцілунок матерів забудьте, навіть ніхто з батьків не підійшов...
Дивуватися нічому не треба, діти з неблагополучних сімей, у школі у них теж проблеми.
Заступник начальника лінійного відділення внутрішніх справ на станції Вапнярка додав, нещодавно Олександр Гончарук разом з іншими працівниками відділення Анатолієм Шалагоном та Володимиром Федоровим затримали злодія, який поцупив в одного із пасажирів понад три тисячі доларів.
- Люди у нас служать не заради подяк та нагород, ми просто сумлінно виконуємо свої обов’язки, - каже Олександр Гончар. Ігор Браверман, Олександр Столяр для украинского новостного интернет издания

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх