,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


З касками під Кабмін: шахтобудівники готують похід на Київ
0
З касками під Кабмін: шахтобудівники готують похід на Київ

Працівники шахтобудівного комплексу у зв'язку із заборгованістю із заробітної плати мають намір 21 липня провести акцію протесту. Гірники попереджають: якщо найближчим часом працівники не отримають гроші з бюджету, вони прийдуть під стіни Кабінету міністрів.

Про це розповів голова Донецької шахтобудівної територіальної організації Укрвуглепрофспілки Володимир Лащенко, повідомляє сайт Профспілки працівників вугільної промисловості України. За словами шахтобудівників, заборгованість перед ними становить близько 41 млн гривень.

Профспілковий лідер також поінформував, що 6 липня відбулася зустріч з міністром вугільної промисловості Юрієм Ященком, на якій обговорювалося це питання. За словами Лащенка, міністр вкотре запевнив, що в липні бюджетне фінансування шахтобудівники все-таки отримають.

Наразі шахтобудівні організації продовжують вести роботи на підприємствах галузі. Як зазначає сайт Профспілки, "ситуація в трудових колективах дуже складна - через відсутність фінансування (кошти не перераховуються ще з ІV кварталу 2009 року) адміністрації підприємств змушені відправляти працівників у безкоштовні відпустки і встановлювати режим неповного робочого часу".

Як сказав Володимир Лащенко, якщо вкотре обіцянку міністра не буде виконано, шахтобудівники прийдуть під будівлю Кабміну і стукотом касок заявлять про своє законне право на працю і її гідну оплату.

Ссылка

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх