,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Фонд «Спочатку Люди» закликає створити програму захисту демократичних принципів
  • 24 июня 2010 |
  • 21:06 |
  • Whites |
  • Просмотров: 42472
  • |
  • Комментарии: 1
  • |
0
Фонд «Спочатку Люди» закликає створити програму захисту демократичних принципів

Неполітична організація вірить, що уряду і більшості, і опозиції в парламенті час заснувати програму захисту фундаментальних демократичних принципів, посилити заходи для подолання корупції та реалізувати масштабні реформи правової системи. Фонд зазначає, що подальше погіршення ситуації, якщо її не буде взято під контроль, може, врешті-решт, призвести до вуличних протестів та актів громадянської непокори, що є неприйнятним.

Результати дослідження, проведеного представниками Європейської Бізнес Асоціації в Україні свідчать, що впродовж останніх п’яти років ми маємо постійне зростання рівня корупції, що не припиняється і сьогодні.

«Небезпека у тому, що вартість ведення бізнесу стрімко зростає до рівня, який є неприйнятним як для вітчизняних, так і для іноземних інвесторів», – зазначив Віктор Ткачук, генеральний директор Фонду «Спочатку Люди». «Інвестиційна привабливість економіки України, вартість приватних і державних активів напряму залежить від того, чи буде країна захищати демократичні принципи, записані в Конституції. Ми закликаємо уряд і парламент створити програму захисту цих основних свобод, щоби сторони різних політичних конфліктів вважали ці принципи основним критерієм успіху своєї політики».

З осені цього року фундація «Спочатку Люди» залучатиме народ України до процесу демократичного розвитку країни посередництвом низки національних опитувань в Інтернеті та поштою. Це стане найбільшою в історії України відкритою кампанією громадського обговорення того, на що народ очікує від обраних ним лідерів. Результати будуть використані при написанні «Хартії Народу», яка стане, за нашoю пропозицією, основою діалогу з Президентом і опозицією, парламентом і урядом, політичними партіями та неурядовими організаціями.


Фонд «Спочатку люди» – це відкритий фонд демократії, некомерційна, неполітична організація, метою якої є побудова демократії шляхом діалогу, активного спілкування, підтримки громадської думки посередництвом ефективної громадської експертизи.

Ми прагнемо створити таку реальність, за якої розвиток України спиратиметься на волю народу і універсальні демократичні принципи: рівність, свободу, справедливість.

Роботу над проектом було розпочато у грудні 2008 року. Зараз у стадії формування Рада директорів та Рада експертів фонду. Команда з 45 фахівців забезпечуватиме його діяльність. Фонд відкритий для співробітництва з усіма, хто поділяє його цінності та мету.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх