,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Мінсім'ї: У 2009 році в Україні спостерігається найвищий за останні 17 років рівень народжуваності
  • 23 декабря 2009 |
  • 12:12 |
  • Batman |
  • Просмотров: 56349
  • |
  • Комментарии: 9
  • |
0
Мінсім'ї: У 2009 році в Україні спостерігається найвищий за останні 17 років рівень народжуваності

У 2009 році в Україні прогнозується найвищий за останні 17 років рівень народжуваності.Про це повідомив міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту 22 грудня 2009 під час відкриття Міжнародної науково-практичної конференції Народжуваність в Україні на початку ХХІ століття: структурні особливості, перспективи, нові соціальні виклики.

"Так, кількість новонароджених у 2008 році становила 510,6 тисяч дітей, що на 8,0% більше попереднього року і на 35,6% 2001 року, а в 2009 році спостерігається найвищий рівень народжуваності за останні 17 років, за прогнозами, очікується (що кількість досягне - Ред.) близько 520-530 тисяч новонароджених! ", - зазначив Юрій Павленко.

При цьому він зазначив, що такої тенденції сприяли, соціальні рішення, впроваджені владою, зокрема, підтримка багатодітних родин. Так, з 2008 року був введений єдиний облік багатодітних родин у країні, на якому зараз перебуває 219 981 багатодітна родина.

Юрій Павленко нагадав про значне збільшення виплат при народженні дитини, починаючи з 2005 року, які в 2008 році досягли відповідно 12 240 грн. на першу дитину, 25 000 - на другу, 50 000 - на третю і більше дітей.

З 1 січня 2010 року набирає чинності Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних родин, згідно з яким ці виплати зростуть і будуть захищені від інфляційних процесів.

Крім того, закон передбачає низку соціальних пільг для багатодітних родин та дітей з цих родин. Міністерство розробило проект Положення про порядок видачі посвідчення батькам та дітям з багатодітних родин, який перебуває зараз на узгодженні в центральних органах влади.

Своєю чергою, директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України Елла Лібанова у науковій доповіді зазначила, що збільшення народжуваності в Україні, всупереч можливому впливу загальної хвилі збільшення людської популяції в світі, було б неможливим без активних зусиль влади в цьому напрямку.

"У 2009 році ми реально бачимо зростання народжуваності, хоча це і поствисокосний рік, коли зазвичай в Україні зменшується кількість новонароджених, ми будемо мати в цьому році більш високий результат, чим у 2008 році, і очікуємо 520-530 тисяч новонароджених. Це буде відображати ті зусилля, які влада доклала в частині подолання демографічної кризи та збільшення народжуваності ", - зазначила Елла Лібанова.

Як повідомлялося, за даними Мініюста, в Україні зберігається тенденція минулого року - хлопчиків народжується більше, ніж дівчаток.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх