,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Більше 50% українців живуть за межею бідності
0
Більше 50% українців живуть за межею бідності
16 октября 2009 года

В Україні на сьогоднішній день 26 млн. осіб реально живе за межею бідності, заявив голова Національного форуму профспілок України (НФПУ) Мирослав Якибчук.

"Сьогодні реальна межа бідності - 1567 грн., тобто реально 26 млн. людей живе за межею бідності", - заявив М.Якибчук на прес-конференції в п'ятницю.

За підрахунками НФПУ, сумарна вартість споживчої корзини, виходячи із затверджених нормативів і цін, що діють, складає 1567 грн. в місяць для однієї працездатної людини.
"Тобто за логікою уряду саме ця цифра і повинна була б вважатися межею бідності. Замість
цього прожитковий мінімум на одну людину в середньому по країні встановлений на рівні 626 грн., для працездатних осіб - 669 грн., а мінімальна зарплата - 650 грн.", - підкреслив М.Якибчук.

При цьому близько 19 млн. українців отримують різні пільги, і в цілому на їх виплату необхідно близько 150 млрд. грн., а реально виділяється 30 млрд. грн., підкреслив він.

НФПУ пропонує уряду переглянути цифри соціальних стандартів і утвердити програму подолання бідності. НФПУ також наполягає на тому, що соціальні стандарти повинні переглядатися щомісячно з урахуванням реальних цін і інфляції.

М.Якибчук повідомив, що НФПУ співпрацює у даному питанні з іншими профспілковими організаціями.

Зокрема, створений єдиний робочий орган для розробки Генерального договору, який щорічно підписується між урядом, підприємцями і профспілками.

За матеріалом Интерфакс-Украина
Источник :gazeta.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх