,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Польові дослідження кацапської психології
  • 26 июля 2009 |
  • 15:07 |
  • bayard |
  • Просмотров: 30402
  • |
  • Комментарии: 18
  • |
0
а) Расова теорія.
Один із моїх опонентів висунув концепцію, що Росія… захищала чистоту європеоїдної раси. Виявляється, що на Кавказі єдині «істинні» європеоїди – це осетини (алани). А тому їх захист повинен відбуватись за всяку ціну, тим паче, якщо істинних європеоїдів знищують представники субраси дравідів, тобто грузин. Не знаю, може я живу на іншій Землі, де дравіди живуть бозна де, в Індії, а не на Кавказі. Найцікавіше в цьому суб‘єкті була щира турбота про збереження білої раси. До речі, він обізвав мене негром. Чесно. Так і заявив, що такі чорнопикі, як я, не мають права навіть обговорювати справи білих людей. Якщо білі люде вирішили напасти на Грузію, то грузини повинні були скласти зброю, і смиренно чекати, якою буде вирок білої людини, існувати їх державі, чи ні. Цікаво, а хто ж тоді Саакашвілі, якщо він – фашист, то як тоді називати такі перли?.. Мабуть, щирою турботою про малі народи.

б) Оточені ворогами.
Друга версія, запропонована мені, полягала в тому, що Грузія оточила Південну Осетію. Після ряду наводящих питань з‘ясувалось, що Грузія оточила Південну Осетію за визначенням, тобто за територіальним поділом, бо Цхінвалі є виступом вглиб грузинської території. Відтак на думку мого опонента, це означає, що Південня Осетія була оточена військами ворожої держави, які були вдесятеро більшими за кількість осетинської армії, і російська армія насправді просто проривала казан, в якому опинилась осетинська армія, нездатна протистояти озброєній до зубів грузинській армії, яку 10 років тренували американські спеціалісти. Особливо мене повеселив пункт про 10 років. Мабуть, в реалі воно вимовлялось із патетикою і надривом в голосі. При цьому ніхто не хвилюється, що Саакашвілі при владі тільки 4 роки. Воїстину, ти цілком була права – коцяпи подорожують тільки у вигадане минуле. Далі було ще більше. Виявилось, що Росія вторглась на території Грузії для того, щоб прорвати оточення, і знищувала війська, які оточували Південну Осетію з усіх боків. Але якщо так, то загроза для Південної Осетії полягає в самому існуванню Грузії. Бо поки будуть існувати такі межі Осетії, як нині, Грузія завжди її «оточуватиме», і завжди буде причіпка до початку військових дій. Ідеальна модель, ти не знаходиш? Отже, щоб ліквідувати оточення, слід або знищити Грузію дощенту, знищити її як державу. Або змінити межі Осетії так, щоб Грузія її не «оточувала». А між іншим, ця версія навіть може мати місце. Адже у спільній заяві Багапша та Кокойти йшлось про те, що Грузія досі незаконно утримує деякі іконно абхазькі та осетинські землі. Такими виявились, наприклад, Поті та Боржомі. Наводить на деякі дуже невеселі думки.

в) Косовський прецедент.
Коли я уже остаточно всіх дістав своїми тихенькими простенькими запитаннями, на стіл кинули останній козир. Косово. Виявляється, право Осетії є право Косово із поправкою на близькість Росії і курс долара. Не кажучи вже про те, що попутно виявилось, що право – це сила. Тобто, у кого сила, той і правий. Якщо Америка мала право відірвати від іконно сербської землі Косово, тоді Росія має право відривати шматки від кого захоче. Це мабуть, повинно було вимовлятись із пафосом, в якому бринить гордість за міць рідної держави, яка нарешті встала з колін і продемонструвала, що здатна робити, що захоче і ніхто їй нічого не зробить.

Менш значні перли, але дуже влучні, краще передати стисло. Курсивом – мій коментар.

Кожен народ має право на самовизначення (отримання російських паспортів), і заважання здійсненню цього права є злочином проти прав людини.
Ага, тобто роздача російських паспортів є здійсненням права на самовизначення народу. Цікаво, а чому РФ так переймається, що Естонія в Печорах роздає естонські паспорти? Адже це теж є здійсненням самовизначення народу.

Кожна держава має право будь-якого іноземця розкатати в асфальт.
Чудово. Тоді Саакашвілі мав повне право нападати на Цхінвалі, бо якщо осетини мали російське громадянство, тоді Саакашвілі мав право розкатати їх в асфальт.

У Південної Осетії ніколи не було армії
Ага, а по грузинських селах стріляли самі грузини.

Далі, та ж людина аргументує, чому в Осетії не було армії.

Армія – це насамперед спільна «кормьожка», і якщо солдати разом не харчуються і не живуть в одній казармі, у них не виникає відчуття братерства і «відчуття ліктя», і така армія не є боєздатною.
Ага, тоді єдина країна, в якій є армія – це Росія. А у всіх інших країн армій, виходить, немає. В цьому контексті згадується відео на ютюбі. Там російські солдати заходять в грузинську казарму і там такий діалог, дослівно:

- О…уеть, какие у них матрацы!
- О…уеть, у них у каждого своя кровать!
- О…уеть, как их п…дато кормят!
- А мы все равно их разъе..али.

Від цього діалогу хочеться з одного боку реготати, з іншого – плакати. Колись варвари знищили Римську Імперію, і закривавлений варвар, заходячи до оселі римлянина, певне, говорив приблизно ті самі слова. Росія – країна варварів, які пишаються своєю нецивілізованістю. Але дуже люблять закидати нецивілізованість іншим.

Росія повинна захищати своїх громадян будь-якою ціною.
Ага, тобто за кожного убитого осетина треба убити сто грузин. Десь я таке чув. У Гітлера, нє? Тоді ясне походження цифри про 2 тис. убитих осетин. Це приховане доведення норми «принужденія до миру» – не менш як 20 тис. грузинських громадян.

Там ще були цікаві концепції про визначення держави та її устрій. Але це вже якось іншим разом. Коротко, там розвивається дуже спокуслива теорія держави як суто збірника податі. Нічого іншого держава робити не повинна. Навіть захищати народ не повинна. Вона повинна тільки збирати податки, а люди зобов‘язані їх платити без всяких застережень, а тим паче прав. Я не втримався, цю тему трохи розвинув. Певніш за все це і є модель «суверенної демократії». Держава, якій всі винні по гроб життя, а сама вона нікому нічого не винна.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх