,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Професор-хабарник: «Погана студентка, але вродлива жінка»
  • 27 мая 2009 |
  • 21:05 |
  • sereda |
  • Просмотров: 46880
  • |
  • Комментарии: 1
  • |
0
Професор-хабарник: «Погана студентка, але вродлива жінка»


Професор-хабарник: «Погана студентка, але вродлива жінка»

Таке можливо не тільки в Україні! Українській студентці під час навчання в Німеччині професор університету запропонував добру оцінку в обмін на … секс. Захищаючись від домагань, вона тепер сама ризикує потрапити на лаву підсудних, – пише Штефан Майр в німецькій Süddeutsche Zeitung.

Університетська драма в суді: професор пропонує студентці гарні оцінки в обмін на секс. Вона відхиляє пропозицію – й відправляє услід чоловікові детектива.

Ні, нормальним зв‘язок між професором Петером Колем та його студенткою Сонею Тіль (обидва імені змінено), звісно ж, не був. Він – чоловік, якому п’ятдесят з гаком, має розкуйовджену посивілу чуприну. Вона – приваблива жінка, якій ледь за тридцять, білявка.

У суд він одягнув у міру сучасну коричневу з візерунком краватку, вона з’явилася у високих чоботах, короткій спідниці та з фіолетовим верхом, нігті наманікюрені. «Вона була поганою студенткою, але вродливою жінкою, – відкрито визнав обвинувачуваний, – я хотів мати з нею зв’язок».

А вона хотіла лише закінчити магістерські студії й боялася провалитися. Одружений батько сімейства зробив жінці походженням з України аморальну пропозицію – і тому сидить тепер на лаві підсудних у дільничному суді Ауґсбурґа.

«Прибирати? Глядіти за дітьми? Гроші?»

Рівно рік тому в кабінеті професора, призначеного на посаду довічно, мова йшла про письмовий іспит студентки з дисципліни «управління кадрами». «Він сказав мені цілком недвозначно, що я провалюся, – дала свідчення студентка. – Я була в розпачі, йшлося про мій дозвіл на перебування [в країні. – Прим. перекл.] та про моє існування».

За її словами, професор поклав свої руки на її і сказав: «Тоді запропонуйте мені бартер». Розгублена, вона запитала, що він має на увазі. «Прибирати? Глядіти за дітьми? Гроші?»

Коль тільки усміхнувся й підняв угору шість пальців. Вона спитала, чи він хоче 600, чи 6000 євро. А він: «Ні, я маю на увазі секс». [Шість - німецькою sechs - співзвучне зі словом sex. - Прим. перекл.] Він нібито говорив про своє «нудне життя» і що мусить «багато надолужити». Обвинувачуваний підтвердив ці свідчення й показав себе розсудливим: «Це була жахлива помилка, мушу сам собі зізнатися».

Після незвичного прийому відбулася друга розмова, на яку студентка прийшла з прихованим мікрофоном і камерою в петличці. Пізніше вона відрядила до професора двох детективів із записами, і ті, за словами обвинувачуваного, пригрозили оприлюдненням.

«Нині ні в чому не можна бути впевненим», – прокоментував суддя цю подію. Жінка виправдовувалася тим, що без доказів їй ніхто не повірив би. Проти неї порушено справу за статтею «вимагання».

Грошове стягнення у 8000 євро

Заляканий відвідинами двох «типів», професор сам явився з повинною. Прокуратура звинуватила його під час процесу в тому, що той «безсоромно скористався» зі свого службового становища і «серйозно похитнув довіру до чистоти державної служби». І вимагала арешту на рік та умовного строку на 10 місяців.

Якби суд виконав це клопотання, то обвинувачуваний втратив би статус держслужбовця і право на пенсію. Адвокат виступав за виправдальний вирок.

Зрештою професора було засуджено за хабарництво до 10-місячного умовного строку та грошового стягнення у 8000 євро. Тим самим він може й далі працювати в університеті. Щойно вирок набере чинності, почнеться службове розслідування. Прокуратура збирається подавати апеляцію. Хибний крок професора матиме для нього й приватні наслідки, як сказав адвокат. Подробиць при цьому не уточнював.

Соня Тіль склала усний іспит в іншого професора – на оцінку 1,3*.

* – за німецькою системою, де 1 – це «дуже добре», 2 – «добре» і т. д.

Посилання на inoZMI

Оригiнал статтi

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх