,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Опитування: Більше половини українців виступили за цензуру ЗМІ
  • 18 марта 2009 |
  • 20:03 |
  • Batman |
  • Просмотров: 124898
  • |
  • Комментарии: 13
  • |
0
Опитування: Більше половини українців виступили за цензуру ЗМІ

Більше половини українців вважають, що в державі потрібна цензура ЗМІ.До такого висновку дійшли експерти Інституту Горшеніна, який сьогодні підводив підсумки річної програми соціологічних досліджень 2008 року Проект країни.
У відповідності з даними дослідженнями, пересічний українець традиційно цікавиться суспільно-політичним життям України (71,2% громадян).

Більше половини респондентів, згідно з результатами досліджень, вважають, що в Україні існує свобода слова (55,2%). Водночас, більшість українців вважають, що Україні потрібна цензура ЗМІ (59,1%).

"Обидва суперечливих подання свідчать про всю складність розвитку вітчизняних ЗМІ. Так, більшість респондентів констатує позитивні зміни у розвитку українських ЗМІ, пов'язані з поширенням свободи слова, водночас, засуджуючи брак відповідальності за інформацію, що надається в ЗМІ", - зазначили експерти інституту .

Зокрема, на їхню думку, це стосується, перш за все, сцен насильства і жорстокості, а також пропаганди кримінального способу життя, показ яких у ЗМІ, вважають респонденти, повинен бути підданий цензурі. (68,7% - за цензуру сцен насильства і жорстокості, 47,2% - за цензуру пропаганди кримінального способу життя).

Також, згідно з дослідженням, понад три чверті українців вважають, що в судах неможливо домогтися правди або це дорого коштує; дві третини громадян впевнені, що рішення суду можна купити за гроші; більше половини вважають суди винними в безкарності злочинців.

Як зазначають експерти, динаміка відповідей показує, що українці протягом останнього року стали менше довіряти судовій системі. Незважаючи на уявлення переважної більшості респондентів про те, що корупція поширена в цілому по всій Україні, результати цього дослідження продемонстрували зменшення рівня корумпованості практично всіх владних структур.

Так, за результатами жовтневого дослідження, найменш корумпованими владними структурами є Кабінет міністрів (з 31,4% до 8,6%), Секретаріат Президента (з 19,1% до 7,9%) та СБУ (з 15,4% до 4,2%). Найбільш корумпованими є ті органи влади, які повинні були б, власне, боротися з корупцією (міліція - 54%, суди - 46,5%).

Разом з тим, як уже повідомлялося, згідно з результатами досліджень Проект країни, більше половини українців пишаються своїм громадянством, а більшість вважають, що соціальна нерівність в Україні є досить суттєвою і держава сприяє такому явищу.

Протягом 2008 року Інститут проблем управління імені Горшеніна дослідив, якою бачать українці власну державу і якою хотіли б її бачити, чого очікують від своєї країни, на що і на кого сподіваються, як планують своє майбутнє. Дослідження проводилися методом індивідуального інтерв'ю (face to face) і телефонних опитувань (CATI), і здійснювалися у всіх обласних центрах України, містах Києві та Севастополі.

Опитування: Більше половини українців виступили за цензуру ЗМІ

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх