,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Українці стали гірше ставитися до Росії
  • 2 октября 2008 |
  • 10:10 |
  • Batman |
  • Просмотров: 32565
  • |
  • Комментарии: 27
  • |
0

Останнім часом ставлення українців до Росії дещо погіршилося, і ця тенденція обумовлена грузино-осетинським конфліктом.

Як розповів у вівторок генеральний директор ТОВ ФОМ-Україна Олександр Бухалов, останні кілька років не менше 70% респондентів висловлювали своє позитивне ставлення до Росії. У серпні опитування громадської думки ФОМ-Україна показало зниження цієї цифри до 65%, а у вересні - до 64,7%.

"Ставлення українців погіршилося", - сказав Бухалов, додавши, що така тенденція - наслідок конфлікту на Кавказі і дій Росії щодо цього питання.

Також, згідно з опитуванням, у українців погіршилося відношення до президента РФ Дмитра Медведєва. У липні, за словами Бухалова, позитивне відношення до глави РФ висловлювали 45% українців. У вересні поточного року рівень довіри знизився до 38,3%.

"Сталися події у Грузії - відбувся різкий стрибок (у зниженні рівня довіри)", - зазначив генеральний директор ФОМ-Україна.

Також переважна більшість українців, вважають, що дії Президента України Віктора Ющенка на підтримку Грузії в південноосетинському конфлікті провокують конфлікт з Російською Федерацією.

72% опитаних сказали, що позиція глави української держави провокує конфлікт з Росією. 10% респондентів вважають, що в діях глави держави щодо цього питання немає провокаційних моментів.

За словами Бухалова, не дивлячись на політичні симпатії, учасники опитування з різних регіонів країни висловили думку про те, що Україна не повинна була підтримувати якусь із сторін у конфлікті на Кавказі. 42,6% респондентів висловилися за нейтралітет України. На підтримку Росії у цьому питанні висловилися 27,8% респондентів, зайняти позицію Грузії запропонували 16,8%.

Також більшість учасників опитування (44,8%) схвалили рішення РФ про визнання незалежності Південної Осетії і Абхазії. Тоді як не підтримали таке рішення лише 28,4% респондентів.

Опитування ФОМ-Україна проводилося з 12 по 26 вересня 2008 року методом інтерв’ю за місцем проживання респондента. Вибірка складає 2 тис. респондентів зі 160 населених пунктів. Статистична погрішність +/-2,2%.

Як повідомлялося, більшість жителів Криму висловлюються проти вступу України до НАТО, і вважають, що Чорноморський флот Росії повинен залишитися в Севастополі.

Українські експерти відзначають, що політика Росії дестабілізує ситуацію в Україні.

Міністерство закордонних справ України звинувачує Росію у втручанні у внутрішні справи України.

За матеріалами Интерфакс-Украина

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх