,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Китайські компанії не можуть платити зарплату працівникам через коронавірус
0
Про це пише агентство Bloomberg.

У спробах уповільнити поширення епідемії, яка забрала вже більше 2 тис. життів, китайська влада і великі компанії закликають працівників залишатись вдома.

Китайські компанії повідомляють співробітникам, що у них немає грошей для виплат, або що вони не повинні платити зарплату співробітникам, що перебувають на карантині і не приходять на роботу за звичним графіком.

Так, керівництво парку розваг Lionsgate World Entertainment в китайському місті Чжухай, який призупинив роботу, сказав співробітникам витратити свої оплачені вихідні дні та готуватись до неоплачуваної відпустки.

Скасування занять у школі програмування та робототехніки в Ханчжоу обернеться для співробітників втратою від 30% до 50% зарплати.

"Тиждень неоплаченого відпустки - це дуже важко, - каже 32-річний Джейсон Лам, який працює шеф-кухарем в одному з дорогих ресторанів в Гонконзі. - У мене недостатньо коштів, щоб покрити витрати в поточному місяці".

На поточний момент рано оцінювати, скільки людей могли лишиться зарплати в результаті спалаху коронавіруса, пише Bloomberg. За даними опитування китайського кадрового агентства Zhaopin, в якому взяли участь понад 9,5 тис. осіб, більше однієї третини респондентів кажуть, що знають про існування такого ризику.epravda.com.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх