,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


СБУ закрила справу про держзраду, де згадувався Портнов
+1
Джерело: Андрій Портнов

Служба безпеки закрила кримінальне провадження про державну зраду, в якій згадувався колишній радник Віктора Януковича Андрій Портнов.

Дослівно: "Фейкові зусилля Порошенко прив'язати мене до справи про держзраді і нібито мою участь в окупації Криму отримали своє процесуальне завершення. Кримінальну справу закрито".

Деталі: В якості підтвердження своїх слів Портнов навів листи з прокуратури АР Крим і СБУ.

У листі прокуратури АРК адвокату Портнова повідомляється, що 15 серпня кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення за ч.1 ст.111 Кримінального кодексу (державна зрада) закрито у зв'язку з відсутністю в діянні складу кримінального злочину.

Крім того, у прокуратури немає проваджень, в яких Портнов має процесуальний статус підозрюваного чи обвинуваченого.

У свою чергу лист СБУ адвокату Портнова свідчить про те, що про підозру Портнову не повідомляли і в розшук його не оголошували.

Що передувало: Головне управління СБУ у Криму проводило розслідування справи про державну зраду, в рамках якої перевіряло причетність Портнова до підготовки документів, які сприяли окупації Криму.

2 серпня Печерський районний суд Києва задовольнив позов Портнова про захист честі та гідності й вирішив стягнути з Міністерства юстиції та Держказначейства майже 7 мільйонів гривень на його користь.
pravda.com.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх