,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Зеленский в Конституционном суде
  • 11 июня 2019 |
  • 17:06 |
  • polvic |
  • Просмотров: 258
  • |
  • Комментарии: 1
  • |
-1
Обозреватель Владимир Корнилов уверен, что украинским избирателям стоит запомнить и использовать в будущем доводы Зеленского в Конституционном суде

Зеленский в Конституционном суде привел сейчас убедительное юридическое обоснование роспуска Верховной Рады: мол, доверие к ней у населения составляет всего 4%. И ушел.
Надо вспомнить этот довод, когда уровень доверия к самому Зеленскому упадет до уровня плинтуса. Не забудьте.

https://ukraina.ru/sn/20190611/1023870597.html
Бывшие партнеры по коалиции специфически отнеслись к решению Владимира Зеленского распустить Верховную раду. Их позицию можно свести к парадоксальной формуле: «выборы незаконные, но мы на них пойдем».
Консультации глав фракций с президентом в этом контексте ничего не изменили. В «фэйсбучном» отчете об итогах дискуссии первый заместитель председателя верховной рады Ирина Геращенко отметила следующее:
«Мы не услышали юридических оснований для роспуска парламента, следовательно, это неконституционное решение».
Дуже багато запитань щодо консультацій про можливий розпуск ВР. Спробую відповісти на ключові.
1. Консультації скликані за ініціативою нового президента.
2. Голова ВР, я , як перший заступник , більшість лідерів фракцій, присутніх на консультаціях, висловили чітку позицію, що ми не почули юридичних підстав для розпуску парламенту, отже, це неконституційне рішення.
3. Більшість присутність підкреслили, що це політичне рішення, яке базується на політичній доцільності і бажанні нового президента максимально використати свій високий насьогодні рейтинг і завести свою велику фракцію.
4. Чи керівники фракцій, які говорять про неконституційність розпуску, приймають цей сценарій? Більшість наголосила, що це рішення є антиконституційним. Президент його прийняв , відтепер це його повна політична відповідальність. У депутатів є можливість подати до суду, але рішення суду не може зупинити виборчу кампанію, бо буде прийнято в її розпал , або й після закінчення ( враховуючи специфіку наших судів).
5. Чи усвідомлюють депутати ВР ризики сценарію однопартійного керівництва краіною? Так. Така небезпека є, вона дуже серйозна і ми це вже проходили в 2010, коли ПР узурпувала владу . Питання - чи усвідомлюють цю небезпеку виборці? Судячи з соціології - ні. Суспільство дійсно прагне оновлення влади і змін, при цьому мало задається питаннями легітимності і законності. Й коли політики починають пояснювати ці важливі законодавчі норми, чують крики про « вчепилися у владу». Ми у владу точно не вчепилися і цивілізовано її передаємо. Але фіксуємо всі моменти порушення Конституції, якими починається нова епоха.
6. Всі присутні на консультаціях лідери фракцій заявили, що їх політсили готові до виборів і братимуть в них участь.
7. Роль ЗМІ в усіх нинішніх процесах є цікавою. В цих гібридних кампаніях ЗМІ були на повну використані для деформації суспільної свідомості.
8. Чи можливий реванш? Абсолютно. Під красивими гаслами оновлення і очищення.

Р. S. Президент Порошенко в найважчі часи агресії в 2014 дотримався всіх норм Конституції і закону й оголосив довчасні вибори , витримавши всі норми і терміни. Так само демократично і прозоро було проведено президентські вибори. Я рада, що належу до демократичної команди, яка сповідує європейські цінності і принципи , в першу чергу в питаннях демократичності виборів.
РР.SS. Під час консультацій було очевидно, що рішення прийнято, й вони проводяться формально.

https://www.facebook.com/iryna.gerashchenko/posts/2236277926460008

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх