,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Європарламент схвалив безвізовий режим для Грузії
+2
Європарламент прийняв законодавчу резолюцію про внесення Грузії до переліку третіх країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги для короткострокових подорожей в країни-члени ЄС і Шенгенської зони, передає Ukr.Media.

Голосування відбулося на пленарному сесії законодавчого органу Євросоюзу сьогодні в Брюсселі.

Резолюцію підтримали більшість депутатів. Рішення набере чинності одночасно з введенням в дію нового механізму призупинення безвізових режимів для всіх третіх країн.

Щодо України, як вирішила Рада ЄС, переговори з Європарламентом і Єврокомісією за проектом законодавчої резолюції про безвізовий режим для українців почнуться тільки після вступу в силу нового механізму припинення. Після завершення цих тристоронніх міжінституційних переговорів проект законодавчої резолюції буде винесено на голосування Європарламенту. Далі текст буде переведений експертами Ради ЄС на офіційні мови Співтовариства і повинен пройти юридичну та лінгвістичну експертизи. Далі резолюція повинна бути остаточно затверджена Радою ЄС, опублікована, після чого набуде чинності на 21-й день.

Нагадаємо, в січні єврокомісар Йоханнес Хан говорив, що рішення про надання безвізового режиму Україні та Грузії візьмуть через 2-3 місяці . Раніше депутат Європарламенту Ребекка Хармс заявила, що Франція гальмує надання Україні безвізового режиму .My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх