,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Комуністи самі попросили взяти під охорону їх обком – речник "Правого сектору" в Одесі
0
"Відверто кажучи, ми поки що самі нічого не розуміємо. Лист прийшов електронною поштою. Ми вражені і схвильовані", – написала вона в ніч на суботу у Фейсбуці.

Там же оприлюднене і фото листа. Його автентичність наразі не підтверджена.

Varvara Chernoivanenko додає 5 new photos.
Прес-секретар у Правый сектор
Шок!
Царьков, глава отделения коммунистической партии Одесской области передал под охрану "Правого Сектора" областной обком КПУ.
Если честно, мы пока сами ничего не понимаем. Бумага пришла по электронной почте. Мы поражены и взбудоражены.
Ну, если бы он написал, что просит у народа Украины прощения - было бы понятнее... Но тем не менее. Мы в шоке!
Короче, тотальный постмодерн...


Одеське інтернет-видання "Таймер" у ніч на суботу написало, що будівлю Одеського обкому КПУ зайняли активісти кількох організацій одеського Євромайдану, а саме "Автомайдану", "Самооборони Одеси", "Правого сектору" і "Ради громадської безпеки". Вони повісили над будівлею український прапор, а знайдену в ній комуністичну символіку, заборонену "законами про декомунізацію", спалили.

Перший секретар обкому КПУ Євген Царьков каже, що не просив "Правий сектор" про охорону, тим більше приміщення вже давно не належить Компартії. Повідомляє "Думская. net"

"Ще ввечері я по телефону спілкувався з одним з активістів-загарбників і пояснював, що я нічого не підписував, ніяких договорів. Походження того папірця, який у них на руках, і який вони, до речі, не надали міліції, буде вестися в правовому полі ", - сказав перший секретар обкому.

Що стосується символіки і листівок ДНР і ОНР, які, за словами активістів, були виявлені в офісі, то Царьков впевнений, що їх підкинули

"Коли глава фракції КПУ (Олександр Парадовський, - Ред.) Засумнівався в достовірності документа, який вони показували, йому сказали, мовляв, зараз тут виявлять прапор ДНР, з яким його нібито бачили 2 травня", - сказав він.

Євген Царьков додав, що комуністи мають намір подавати зустрічні заяви в міліцію, прокуратуру і СБУ про незаконність дій активістів.
Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх