,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україна проситиме США про статус основного союзника поза НАТО
-3
Україна проситиме США про статус основного союзника поза НАТО


Україна розраховує на допомогу США і проситиме про надання спеціального статусу їх основного союзника поза НАТО.

Україна розраховує отримати статус основного союзника США поза НАТО. Про це йдеться у рішенні Ради національної безпеки і оборони України (РНБО), оприлюдненому ввечері в четвер, 28 серпня.

"Наша держава розраховує на допомогу США, зокрема, шляхом надання спеціального статусу основного союзника поза НАТО", - заявив заступник секретаря РНБО Михайло Коваль. Крім цього Україна звернеться за допомогою до Ради безпеки ООН, НАТО, ЄС, ОБСЄ і держав-стратегічних партнерів, йдеться у повідомленні, опублікованому на сайті РНБО.

Також РНБО доручила Міністерству закордонних справ невідкладно звернутись до держав, що підписали Будапештський меморандум 1994 року, і провести консультації щодо ситуації у Донецькій та Луганській областях.

Крім того, РНБО ухвалила рішення відновити з осені цього року призов на строкову службу до Збройних сил України. "При цьому призвані на строкову військову службу військовослужбовці будуть проходити військові навчання і не будуть залучатися до виконання бойових завдань в зоні проведення АТО", - йдеться у прес-повідомленні РНБО.

Наведені рішення ухвалені під час засідання РНБО "Щодо невідкладних заходів із захисту України та зміцнення обороноздатності України".


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх