,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Червоний Хрест не знає про маршрут та вміст російського конвою
0
Червоний Хрест не знає про маршрут та вміст російського конвою


В МКЧХ говорять про необхідність точного списку "гуманітарки", інакше робота організації буде неможливою.

В українському офісі Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) досі відсутня інформація про маршрут російського гуманітарного конвою, а також докладний перелік усіх товарів, що слідують в Україну.

Про це агентству Укрінформ розповів делегат зі зв'язків із громадськістю МКЧХ Андре Лорш.

"На даний час, я щойно цікавився цією інформацією, мені невідомо, де перебуває "конвой" і куди конкретно слідує", - сказав Лорш.

Він також зазначив, що першу офіційну інформацію від Росії про цей вантаж МКЧХ отримав лише вчора, після того, як новина про "російську гуманітарку" вже розійшлася у ЗМІ: "Ми отримали два офіційні повідомлення з боку РФ. Перше - про те, що направляється конвой, і він складається із 280 вантажівок. А друге - надійшло на кілька годин пізніше. Це був загальний опис вмісту вантажівок. Ми тепер очікуємо більш точного визначення - конкретних списків усіх товарів".

Необхідність детальної інформації про товари у складі "конвою" Лорш назвав визначальним моментом. "Це для нас ключовий момент. Без точного опису всіх товарів вантажівок ми не зможемо почати свою роботу. Адже ми повинні організувати логістику, наприклад, деякі ліки вимагають відповідних умов зберігання", - пояснив він.

Представник МКЧХ також заявив про повну готовність його організації здійснити всі контрольні процедури: "Фізично ми до цього готові, проте технічно всі питання повинні бути узгоджені в рамках міждержавних переговорів між двома країнами. Потім Червоний Хрест повинен провести контроль усіх товарів на підставі точного списку, наданого Росією. Ми не можемо без цього взяти відповідальність за подальшу долю гуманітарного вантажу".

Крім того, він повідомив, що нічого не знає про участь у цій акції російського Червоного Хреста. "Наскільки я розумію, це ініціатива лише влади Російської Федерації", - резюмував Лорш.

У понеділок, 11 серпня, стало відомо, що Росія спільно із представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста скеровує в Україну гуманітарний конвой. Київ заявив, що в гуманітарній місії також беруть участь Україна, ЄС та США.

Як заявив екс-голова СБУ Євген Марчук, за його інформацією, російський гуманітарний конвой розділився на дві частини і змінив свій маршрут.

Пізніше прес-секретар президента Ігор Цеголко заявив, що Україна бачить три варіанти розвитку подій з "гуманітарним конвоєм Путіна". Один зі сценаріїв передбачає непряму згоду на проїзд російських КАМАЗів прямо до Луганська.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх