,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Лавров вимагає терміново відновити перемовини з сепаратистами
-1
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров у телефонній розмові з главою МЗС Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром наголосив на необхідності "не допустити зриву домовленостей берлінської зустрічі глав зовнішньополітичних відомств Росії, Німеччини, Франції та України". Розмова двох міністрів відбулася в суботу, 5 липня, повідомляє прес-служба МЗС Росії.

Зокрема, у російському зовнішньополітичному відомстві нагадали про домовленість чотирьох міністрів від 2 липня щодо створення контактної групи "з метою узгодження між Києвом та Південним Сходом України безумовного стійкого припинення вогню", ідеться у повідомленні, опублікованому на сайті МЗС РФ.

Окремо у відомстві в Москві наголосили на стурбованості буцімто фактами "обстрілу російської території та створенням перепон для біженців, які прагнуть залишити зону конфлікту".

У МЗС Росії заявляють про згоду німецького і французького міністрів закордонних справ з тим, що контактна група з урегулювання ситуації у Східній Україні має "негайно відновити роботу", ідеться у повідомленні. Зустріч між представниками озброєних сепаратистів зі Сходу України та представниками офіційного Києва має відбутися за посередництва ОБСЄ та Росії, наголошується у повідомлення російського МЗС.

Незважаючи на значні втрати бойовиків та звільнення від них низки міст на півночі Донецької області силами антитерористичної операції, у політичному керівництві так званої "Донецької народної республіки" повідомляють про готовність до переговорів з офіційним Києвом. Зокрема, про це інформаційному агентству "Интерфакс" повідомив "перший віце-прем’єр ДНР" Андрій Пургін.Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх