,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Кернес переконаний, що до замаху на нього причетні люди у владних кабінетах
-1
Він також заявив, що не боїться повторного замаху.

Харківський міський голова Геннадій Кернес переконаний, що до замаху на нього причетні високопосадовці правоохоронної системи України, передає УНІАН.


Про це Кернес сказав під час прес-конференції, що відбулася в харківському аеропорту, відразу після повернення мера з Ізраїлю, де він перебував на лікуванні.

"Ви знаєте, я можу однозначно сказати, що те приховане або пряме завдання дискредитувати керівництво Харкова в моїй особі, в тому числі йти на такий злочин як стріляти зі снайперської ґвинтівки в серці по біжучому мішені, ви повинні зрозуміти, що це рівень мабуть не людей, які збирають пляшки і здають їх, - сказав Кернес. - Я можу сказати однозначно, що в цій справі стирчать вуха людей, які сьогодні працюють у владних кабінетах і займають великі посади в правоохоронній системі".Він також заявив, що не боїться повторного замаху.

"Я їх не боюся, я вже пережив 5 смертей, тому мене вже лякати не треба і якщо хто мене чує з тих замовників, які сьогодні сидять у владних кабінетах і ті, хто брав зброю в руки, снайперську ґвинтівки, і стріляв мені в серце, я б просив їх, щоб вони викинули з голови свої погані думки", - сказав Кернес.

Як повідомлялося, 28 квітня під час ранкової пробіжки на Кернеса було скоєно замах. Невідомий з вогнепальної зброї завдав меру важке поранення в спину. Того ж дня Кернесу була зроблена термінова операція в харківській лікарні. Після чого його спеціальним літаком доставили в Ізраїль для продовження лікування, де він перебував до цих пір.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх