,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Біля посольства Росії Дещиця попросив не погіршувати ситуацію
-1
Пан Дещиця приїхав до місце подій, після того як біля будівлі посольства з'явилося перше полум'я. Підпалили один з посольських автомобілів. До будівлі також приїхали пожежники та карети "швидкої допомоги".

За словами кореспондента BBC, голова МЗС неохоче спілкувався з журналістами, але з готовністю протягом хвилин 20 відповідав на запитання активістів. trollface


Учасники акції протесту заявили йому, що не розуміють, як на території України може продовжувати свою роботу посольство країни, що веде війну проти українців. Вони вимагали закрити російську дипмісію.

Голова МЗС пообіцяв присутнім, що Київ адекватним чином відреагує на інцидент, що стався в Луганській області, де сепаратисти збили військово-транспортний літак Іл-76. В результаті катастрофи загинули 49 людей.

Він також сказав, що в неділю з боку Російської Федерації безсумнівно надійде нота протесту у зв'язку з нападом на посольство. За його словами, Київ готовий до такого розвитку подій. При цьому він попросив протестувальників не робити нічого, що завело б ситуацію в глухий кут.
Источник
Біля посольства Росії Дещиця попросив не погіршувати ситуацію

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх