,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Москві українці голосують із задоволенням і за посилених заходів безпеки
-4
Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу в РФ.

«За станом на 10:00 мск проголосувало близько 200 людей. Люди йдуть голосувати із задоволенням. Після голосування розповідають, що переживають за долю країни і голосують за стабілізацію ситуації в країні, наведення ладу і об'єднання народу», - сказав голова виборчої комісії Віктор Гіржов.

Усього в списках виборців числиться 26 997 осіб. У їх числі - громадяни України, які перебувають на консульському обліку в Посольстві України в Москві, а також ті, хто змінив місце голосування: студенти, робітники, відряджені, службовці, гастролери та інші.

Водночас Гіржов зазначив, що на висвітлення нинішніх виборів акредитувалися як ніколи багато представників ЗМІ у зв'язку з подіями на південному сході України. Всього від зарубіжних, російських і українських ЗМІ акредитовано 74 людини.

Голосування на виборах президента України проходить на фоні посилених заходів безпеки. Рух автомобілів Леонтьєвським провулком у районі українського посольства перекрито в обидва боки. Виборцям і журналістам необхідно пройти через металодетектори, встановлені МВС Росії прямо на вулиці. Крім того, на вході у виборчу дільницю на території посольства чергують співробітники прикордонної служби України, що працюють у диппредставництві. Порядок навколо будівлі охороняє близько 60 співробітників поліції, у тому числі спецпідрозділу ОМОН і дружинники.

З 119 закордонних виборчих дільниць України на території Росії діє 6 дільниць: у Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді, Ростові-на-Дону, Єкатеринбурзі, Новосибірську і Москві.
Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх