,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Криму продукти подорожчали вдвічі, а люди й досі не дочекалися підвищення зарплат
-4
На тлі подорожчання люди досі не дочекалися підвищення пенсій та зарплат, а саме ця обіцянка була для багатьох рушійною силою під час проведення так званого «референдуму» за від’єднання Криму.

«Картопля зараз 8-11 рублів, а рахуйте, що тиждень тому вона була по 6 рублів», – розповідають кримчани. Свиняча вирізка на базарі ще кілька тижнів тому коштувала 65 грн/кг, а тепер 90 і навіть 100 грн.

Серед причин стрімкого подорожчання продавці називають збої в поставках із материкової України та дороге пальне.

Ціни тим часом ростуть не лише на базарах, а й в аптеках.

Не змінилася ціна в Криму хіба що на проїзд у громадському транспорті. Через російські поставки пального на заправках почали падати ціни. Літр 95-го бензину тут заливають тепер по 13 гривень. На українських АЗС бензин коштує по 16 грн, тому там порожньо.

Дедалі більше кримчан обтяжують дрібні металеві гроші – українські копійки продавці відмовляються приймати. На півострові вже закрилися більшість українських та міжнародних банків. Тож, під російськими фінустановами та кримськими відділеннями пошти вишукуються нескінченні черги, адже тільки тут люди можуть отримати соцвиплати, сплатити комунальні платежі та здійснити грошові перекази, йдеться у сюжеті ТСН.Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх