,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Від українських водіїв прикордонники РФ вимагають пред'являти візи
-2
Про це повідомила Асоціація міжнародних автоперевізників (АсМАП) України.

"За інформацією ЗМІ, Росія в односторонньому порядку почала застосовувати до громадян України візовий режим. МЗС України не може надати офіційної інформації щодо введення візового режиму Російською Федерацією. Воно буде проводити відповідні консультації з російською стороною", - йдеться у повідомленні асоціації.

АсМАП також зазначає, що посольство і консульство Російської Федерації не відповідає на телефонні дзвінки.

Источник

Уряд не поспішатиме вводити візи до Росії - Яценюк
Прем'єр-мiнiстр Арсенiй Яценюк заявляє, що iз введенням вiзового режиму з Росiєю не слiд квапитися.

Про це він заявив в ніч на четвер по прибутті в Брюссель, повідомляє Урядовий портал.

На його думку, не слід поспішати ані із запровадженням візового режиму з Росією, ані з переходом до поїздок до Російської Федерації за закордонними паспортами.

"Тут треба сім разів відміряти, і раз відрізати", - наголосив Яценюк.

Прем'єр нагадав, що Росія сама неодноразово порушувала питання про поїздки за закордонними паспортами та запровадження візового режиму в СНД:

"Тому навряд чи подібна ініціатива з боку України буде ефективною з точки зору впливу на Російську Федерацію", зауважив Яценюк.

"Натомість проблема має важливий гуманітарний вимір для самої України, бо у збереженні безвізового режиму зацікавлена дуже велика кількість громадян України, в першу чергу на Сході та Півдні нашої держави, які їздять в Росію на заробітки чи мають родинні стосунки по той бік кордону, - зазначив він.

Уряд, як наголосив прем’єр, дотримується стратегії врахування специфічних інтересів мешканців південно-східних регіонів, тому цілком природним є його обережне ставлення до проблеми візового режиму.

Яценюк повідомив, що у зв’язку з робочим візитом до Брюсселя передчасно залишив засідання РНБО і не зміг повною мірою викласти свої аргументи з зазначених питань.

Негайно по поверненню до Києва прем’єр-міністр має намір обговорити їх із виконувачем обов’язків глави держави Олександром Турчиновим.

Як відомо, у Брюсселі Яценюк візьме участь у саміті Європейської народної партії та в засіданні Європейської Ради, під час якого має бути підписано політичну частину угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.


ПыСы Ай да братский народ, мы только подумали, а они уже обосрались... теперь вахтовики из Украины будут благодарны Путину...

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх