,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Політолог: опозиція зобов’язана взяти відповідальність за покалічених сьогодні людей
  • 18 февраля 2014 |
  • 15:02 |
  • нах... |
  • Просмотров: 587
  • |
  • Комментарии: 5
  • |
+2

Оппозиціонери розуміли, що заклик іти до ВР призведе до силового протистоянняКИЇВ. 18 лютого. УНН. Політолог Михайло Погребинський вважає, що опозиції доведеться взяти на себе відповідальність за постраждалих та покалічених під час сьогоднішніх акцій людей, адже вони закликали мітингуючи на мирний протест. Таку думку експерт висловив у коментарі УНН.

“Треба сказати, що представники опозиції закликали на мирний протест і мусять на себе взяти відповідальність за покалічених людей сьогодні. Вчора на програмі на ICTV Соболєв сказав, що це буде виключно мирний протест, все буде мирно. Соболєв має понести за це особисту відповідальність. І те, що можна було не сумніватися, що заклик піти до парламенту призведе до того, що ми зараз бачимо”, — вважає експерт.

У зв’язку з цим експерт вважає, що парламентська більшість має прийняти рішення про позбавлення депутатської недоторканості лідерів опозиції і розпочати розгляд справи про спробу захоплення влади незаконним шляхом.

“І вони мають відповідати за це публічно. А ті, хто сьогодні палицями бив людей, знущались над міліціонерами, захоплювали приміщення, підпалювали і так далі, вони просто мають розглядатися як злочинці, має бути кримінальне розслідування і вони мають відповісти за це. Але все це у тому випадку, коли це закінчиться якимось чином в рамках цього „бєспрєдєла“. Якщо „бєспрєдєл“, буде продовжуватись, то країна буде поглинатися хаосом”, — сказав М.Погребинський.

На думку політолога, насправді йдеться про повномасштабний бунт, “в якому слово № 1 належить найбільш радикально налаштованій частині Майдану, яка була, фактично прикрилась гаслами так званої поміркованої опозиції”.

“З нинішнього дня можна вважати, що ніякої поміркованої опозиції в Україні немає. Є просто радикали, які прикриваються тими парламентськими говорунами, які ні за що не відповідають, які нічого не контролюють. Тому йдеться просто про масштабний бунт з дуже великою кількістю не просто травмованих, я не виключаю, що тут будуть справжні жертви”, — вважає М.Погребинський.

Він наголосив, що влада не може демонструвати толерантність до бандитизму.

“Очевидно, що влада від того програє і програє вона також не тільки тим, що окуповують її офіси і демонструють всьому світу нездатність захищатися, але вона також і втрачає підтримку серед своїх прибічників, які не можуть зрозуміти, чому так відбувається. У влади є величезний потенціал із спецпідрозділів, із внутрішніх військ — вони власне не можуть зупинити „бєспрєдєл“ на вулицях”, — вважає політолог.

Нагадаємо, сьогодні мітингувальники колоною рушили до ВРУ з вимогою терміново знайти вихід із кризи в Україні, а також повернення до Конституції 2004-го року. Зараз тривають сутички між правоохоронцями, які захищають урядовий квартал, та активістами Майдану. Радикальні представники мітингувальників намагалися прорватися до урядового кварталу на вантажівці. Мітингувальники, зокрема, вже захопили МОЗ, штурмували приватні офіси на Шовковичній, розтрощили аптеку на Інститутській. З обох сторін зафіксовано факти застосування зброї. Є постраждалі серед міліціянтів, активістів та представників преси.

Додамо, що зранку опозиція заблокувала трибуну ВРУ. Сьогодні о 10 годині мало розпочатися пленарне засідання сесії Верховної Ради.


http://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1306027-politolog-opozitsiya-zobovyazana-vzyati-vidpovidalnist-za-pokalichenikh-sogodni-lyudey

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх