,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україні необхідно модернізувати 10 енергоблоків АЕС — депутат
  • 19 декабря 2013 |
  • 13:12 |
  • нах... |
  • Просмотров: 680
  • |
  • Комментарии: 4
  • |
+4
Протягом наступних п’яти років в Україні необхідно продовжити термін експлуатації 10 енергоблоків АЕС. Про це в коментарі УНН заявив голова підкомітету з питань ядерної політики та ядерної безпеки Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Володимир Бандуров.

За словами В.Бандурова, на сьогоднішній день ядерна енергетика є базою не лише для промисловості України, а й для розвитку всієї національної економіки, і у найближчому майбутньому альтернативи їй немає.

“Робота атомної енергетики вимагає величезної відповідальності, оскільки від її належного функціонування залежить не лише ядерна безпека країни, а й життя людей, які працюють в цій сфері, які проживають поруч з атомними станціями.Підтримка необхідного стану безпеки атомних блоків, проведення модернізації, продовження термінів експлуатації атомних блоків, ефективне і безпечне виведення їх з експлуатації і нарешті будівництво нових блоків, все це вимагає мобілізації організаційних, фінансових і людських ресурсів країни”, — наголосив В.Бандуров.

Він підкреслив, що однією з найважливіших проблем для ядерної галузі є питання продовження терміну експлуатації енергоблоків і підвищення рівня безпеки АЕС.

“З 2013 по 2019 роки в Україні необхідно продовжити термін експлуатації 10 енергоблоків АЕС, при цьому, в 2014, 2016, 2017 і 2019 роках по 2 енергоблоки одночасно. На виконання цих робіт вже зараз слід передбачити фінансування. Так, продовження експлуатації тільки одного енергоблоку Південно-Української АЕС (ПУАЕС) обійшлося державі в 2,4 млрд грн.В даний час в світі експлуатується 440 атомних енергоблоків , з них близько 130 — з терміном експлуатації понад 30 років. Продовження терміну експлуатації енергоблоків АЕС є широко поширеною світовою практикою.Якщо не зробити цього сьогодні , то автоматично виникає питання про закриття енергоблоків. А це обійдеться в рази дорожче. Держава може позбутися одного з найдешевших джерел виробництва електроенергії”, — підкреслив В.Бандуров.

Як раніше повідомляв УНН, на ДП “Харківський приладобудівний завод ім. Т.Г. Шевченка”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, розробляються і поставляються програмно-технічні комплекси (ПТК) автоматизованої системи управління (АСУ) енергоблоків для різних типів електростанцій.На сьогодні підприємство серійно випускає універсальні технічні засоби автоматизації (ТСА М 2002) нового покоління на базі сучасних досягнень електроніки та інформаційних технологій. Основні галузі застосування — енергоблоки АЕС, ТЕС, ГЕС. ТСА М 2002 у складі ПТК систем регулювання турбінного і реакторного відділення введені в експлуатацію на АЕС України, Балаковській та Калінінській АЕС (Росія), а також на АЕС Індії.


http://www.unn.com.ua/uk/news/1286120-ukrayini-neobkhidno-modernizuvati-10-energoblokiv-aes-deputat

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх