,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Журналісти закликають Тягнибока провести виховну роботу з Фаріон
  • 21 ноября 2013 |
  • 19:11 |
  • нах... |
  • Просмотров: 556
  • |
  • Комментарии: 3
  • |
+3
Парламентські журналісти звернулись до голови фракції ВО «Свобода» Олега Тягнибока з відкритим листом, у якому вимагають, щоб він «провів виховну роботу» всередині своєї фракції задля уникнення непорозумінь із журналістами. Про це «Телекритиці» повідомили парламентські кореспонденти.

Приводом для написання листа Олегу Тягнибоку стала відмова у грубій, образливій формі члена партії «Свобода» Ірини Фаріон відповісти журналістам на запитання, що стосуються її політичної біографії. Інцидент трапився 20 листопада, коли у відповідь на поставлене запитання кореспондента одного з телеканалів пані Фаріон заявила: «Орлиці не сповідаються перед гієнами».

У листі парламентські журналісти зазначили, що вважають таку поведінку неприпустимою. Також журналісти вимагають пана Тягнибока вплинути на Ірину Фаріон, аби вона вибачилась перед тележурналісткою.

Наразі під листом підписалось 36 журналістів. Також за інформацією ініціаторів, лист вже зареєстровано в Апараті Верховної Ради.

Далі «Телекритика» подає повний текст листа журналістів:

«Голові фракції ВО «Свобода»
у Верховній Раді України
Тягнибоку О.Я.
від журналістів,
акредитованих у Верховній Раді України

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Шановний Олеже Ярославовичу!

20 листопада у кулуарах Верховної Ради стався інцидент між вашою колегою Іриною Фаріон та знімальною групою, акредитованою у парламенті. У відповідь на запитання журналістки ваша колега Фаріон заявила: «Орлиці не сповідаються перед гієнами», розвернулася і пішла геть.

Ми розцінюємо таку поведінку як дикунство і відверту неповагу до журналістів, своїх колег, і вимагаємо негайних пояснень.

Нагадаємо, що саме журналісти повстали на захист вашої колеги з фракції ВО «Свобода» Ірини Сех, яка постраждала в результаті нападу під час парламентської бійки на початку цієї каденції ВР. Саме журналісти започаткували підтриману вами кампанію з боротьби з кнопкодавством у сесійній залі, і саме вони зараз фіксують факти неперсонального голосування депутатів.

Ви декларуєте належність європейським цінностям, тож ми закликаємо вас поводитися по-європейськи. Нагадуємо вам також, що журналісти є комунікаторами між суспільством і політикумом, отже, політики мають бути готовими відповідати пресі, зокрема, і на незручні запитання. Це не лише місія влади, а й опозиції.

Ми закликаємо вас провести виховну роботу всередині фракції, дати рішучу негативну оцінку таким діям своєї колеги і вибачитись перед нашою колегою-тележурналісткою за цей прикрий інцидент. Сподіваємось на подальше шанобливе ставлення до представників мас-медіа.

http://www.telekritika.ua/media-i-vlada/2013-11-21/87733

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх