,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Янукович сказав МВФ "так": ціни на газ підвищать, пільги - скасують
  • 2 ноября 2013 |
  • 12:11 |
  • нах... |
  • Просмотров: 866
  • |
  • Комментарии: 17
  • |
+6
Президент Віктор Янукович схвалив низку непопулярних рішень, зокрема - підвищення тарифів на газ, ліквідацію пільг для населення та бізнесу, ослаблення курсу гривні до долара.

Рішення були прийняті на спеціальній нараді у президента України, яке відбулося після переговорів з Володимиром Путіним, пише ZN.UA.

Одне з ключових рішень - згода президента на значне (до 60%) підвищення тарифів на газ для населення. Але не для всіх споживачів, а для тієї їх частини, яка споживає понад 3,5 тис. кубометрів газу на рік.

Проект нової тарифної сітки вже підготовлений в Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики (НКРЕ). Внесення відповідних змін до старе постанову Кабінету міністрів планується затвердити в найближчу середу.

Крім того в уряді розроблена ціла програма щодо стабілізації бюджету.

Перший пункт: жорстка ревізія податкових пільг для бізнесу, а також закриття офшорних лазівок для бізнесу великого шляхом імплементації прийнятого минулого літа закону про трансферному ціноутворенні.

Другий пункт : ревізія існуючих соціальних пільг, яка потенційно теж може принести десятки мільярдів гривень економії для держбюджету, але до останнього часу відкладалася через очевидну загрозу для електоральних рейтингів.

"Ліквідація пільг для населення та бізнесу навряд чи може бути адекватно сприйнята в суспільстві без адекватних заходів з урізування витрат на утримання державного апарату. Схоже, у президента це усвідомлюють, оскільки в переліку запланованих заходів стабілізації держфінансів - урізання витрат на утримання держапарату майже на 19 млрд грн, що означатиме дуже жорстку економію практично для всіх відомств і по всій вертикалі", - зазначає видання.

Крім того Янукович дав добро на давно очікуване розширення коридору коливань курсу гривні до долара,а верхня його межа визначена на рівні 8,5 грн за долар.

У свою чергу МВФ повідомив, що "уряд України розробляє пакет пропозицій з економічної політики, спрямований на коригування зовнішньоекономічних дисбалансів і активізацію економічного зростання".

У МВФ зазначають, що для відновлення економічного зростання України необхідний комплекс реформ - "заходи щодо забезпечення зростання гнучкості обмінного курсу, доповнені політикою щодо зміцнення фінансового сектора , амбітні зусилля з консолідації фіскальної ситуації, підвищення внутрішніх тарифів на енергоресурси, а також реалізацію комплексних структурних реформ, спрямованих на поліпшення бізнес -клімату та підтримку економічного зростання".

http://www.pravda.com.ua/news/2013/11/2/7001252/

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх