,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В Європейському союзі не існує стандартів якості – Х.Лора
  • 9 октября 2013 |
  • 13:10 |
  • нах... |
  • Просмотров: 651
  • |
  • Комментарии: 2
  • |
+6
Україна досить пізно почала готуватися до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Водночас за останні 6 місяців у цьому контексті зроблено чимало. Таку думку висловив перший радник, керівник секції економічного, регіонального та соціального розвитку представництва ЄС в Україні Хосе Роман Леон Лора під час круглого столу, присвяченого зовнішній торгівлі, який організувала Ліга фінансового розвитку за підтримки "Дзеркала тижня. Україна", передає УНН.

"За останні 6 місяців було докладено величезних зусиль до ухвалення законодавства, яке перебуває у відповідності до європейських вимог. Звісно, роботу по деяких питаннях потрібно проводити далі і потрібно закінчити. І чим швидше ми це зробимо, то краще для країни", - констатував дипломат.

Х.Лора підкреслив, що сьогодні активна робота ведеться не тільки державним, але й приватним сектором. При цьому уточнив, що Євросоюз надає значну технічну та фінансову підтримку.

"Часом це просто непомітна робота. Громадяни її не бачать. І навіть на достатньо високому рівні цього часом непомітно, а часом це не розуміють", - констатував Х.Лора.

У свою чергу міністр доходів і зборів Олександр Клименко наголосив, що Міндоходів та уряд працюють над адаптацією митного законодавства України до європейських вимог.

"Всі митні питання (у контексті Угоди про асоціацію - ред.) повністю відпрацьовані», - підкреслив глава Міндоходів.

О. Клименко зауважив, що Мідоходів розробляє таку нормативну базу про функціонування інституту уповноважених економічних операторів (суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, які зможуть за спрощеною системою розмитнювати свої товари), щоб підприємства, які отримають в Україні відповідний статус, користувалися відповідними преференціями і в країнах Євросоюзу.

"Ми працюємо над синхронізацією відповідних регламентів", - зауважив урядовець.

Президент УСПП Анатолій Кінах нагадав, що після підписання Угоди Україні слід буде виконати величезний обсяг домашнього завдання – з точки зору адаптації стандартів, технічних регламентів, що знову ж таки вимагає величезних фінансових ресурсів.

Щоправда, президент асоціації "Укршкірвзуттяпром" Олександр Бородиня вказав, що Україні багато спекуляцій навколо питань щодо відповідності українських товарів європейським стандартам.

"Я відкрию секрет – не існує документа в Європейському Союзі, який називається "Стандарт якості". Якість в ЄС регулюється суто ринковими показниками, ринковими відносинами. Там є показники безпеки, яким в принципі, Україна наразі багато в чому відповідає", - додав експерт.

Перший віце-президент Торгово-промислової палати Віктор Яновський зауважив, що більшість підприємств – членів палати позитивно ставляться до асоціювання України з ЄС. Хоча зрештою й не мають повного уявлення про зміст і суть відповідної угоди, а тому не можуть повністю оцінити всіх переваг асоційованого членства України в Євросоюзі.

У цьому ж сенсі керівник секретаріату Ради підприємців при Кабміні Андрій Забловський зауважив, що обсяг інвестицій, які потрібно буде вкласти в українську економіку в найближчі років 5-10 для її модернізації оцінюється на рівні 300-500 млрд дол. А з підписання Угоди про асоціацію "шанси модернізації дійсно з’являться".


http://www.unn.com.ua/uk/news/1258692-v-yevropeyskomu-soyuzi-ne-isnuye-standartiv-yakosti-kh-lora

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх