,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Американці штурмують поліцейські відділки
+12

Хвиля демонстрацій та масових сутичок накрила міста США у ніч проти неділі, після того як суд присяжних виправдав 29-річного Джорджа Ціммермана. Він торік у лютому застрелив чорношкірого Трейвона Мартіна, 17 років. Суд визнав, що хлопець напав на Джорджа і той не перевищив міри самозахисту.

Ціммерман патрулював вулиці свого району в містечку Сенфорд, штат Флорида. Він є учасником програми сусідської варти. Пізно ввечері помітив хлопця, який прямував кудись, натягнувши на голову капюшон. Той здався йому грабіжником, а насправді йшов провідати друга. Джордж простежив за ним на своїй автівці й догнав. Між ними почалася бійка, і Ціммерман один раз вистрелив Трейвону в груди. Спочатку його навіть не заарештували, бо закони штату дозволяють застосовувати вогнепальну зброю у випадку загрози життю.

Після загальноамериканських протестів справу розглянув верховний суд. Ціммермана звинуватили у вбивстві. Однак прокурорам не вдалося довести, що той порішив підлітка зумисне. Справа розвалилася, коли криміналісти встановили, що Джордж стріляв, лежачи під Трейвоном. Свідок розповів, що хлопець кричав: "Сьогодні ти помреш!". Присяжні — п'ятеро білих жінок і ще одна, походження якої не розголошують, визнали Ціммермана невинним.

— Я знаю, що ця справа викликала сильні емоції. Але ми країна законів, і присяжні сказали своє слово, — говорить президент Барак Обама.

Тієї ж ночі тисячі обурених через вирок вийшли на вулиці міст по всій країні. Вуличні молодіжні банди нападали на поліцейські відділки, підпалювали автівки та трощили вітрини магазинів.

На адресу Джорджа Ціммермана посипалися погрози. Його оголосили ходячим трупом. Після виправдання він переховується.

Олег СНІГУР
http://gazeta.ua/articles/world-newspaper/_amerikanci-shturmuyut-policejski-viddilki/506969


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх