,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Нью-Йорку жінкам дозволили ходити по вулицях топлес
  • 12 июля 2013 |
  • 13:07 |
  • нах... |
  • Просмотров: 1161
  • |
  • Комментарии: 12
  • |
+1
Найбільший мегаполіс США остаточно змирився з напівоголеними жінками - поліції заборонили їх затримувати, якщо вони не порушують порядку.

Офіційно в найбільшому місті Сполучених Штатів вже досить давно дозволено ходити топлес у громадських місцях, хоча донедавна поліція регулярно під різними приводами заарештовуваланапівголих жінок. Як нагадує lenta.ru, в 1992 році суд округу Монро (штат Нью-Йорк) ухвалив, що держава не має права вирішувати, яку саме частину грудей може на публіці оголювати жінка, і визнав закон про заборону прогулянок топлес, від якого постраждали кілька жінок в місті Рочестер, дискримінаційним, пише news.liga.net.

Згідно з рішенням феміди, жінки мають повне право перебувати топлес там же, де чоловіки можуть оголитися по пояс. Єдиний виняток суд зробив для стрип-клубів: якщо жінка оголюється з метою заробити грошей, місцева влада має право їй це заборонити (якщо муніципалітет раптом вирішить, що стриптиз за гроші настав час скасувати, у нього будуть на це законні підстави).

Рішення суду діяло довгі роки, але особливо не застосовувалося, оскільки охочих розгулювати містом топлес завжди було небагато. У поліції, судячи з усього, навіть не знали, що жінки, які вирішуються вийти на вулицю напівголими, нічого не порушують.

Американка Холлі Ван Вост розпочала війну з поліцією за право демонструвати груди в 2011 році, тобто, через 19 років після судового рішення. Її регулярно затримували під усілякими приводами, обшукували, садили у "мавпятник" і навіть відправляли на психіатричний огляд, але жоден з арештів не обернувся для неї серйозними наслідками. Вже через рік її приклад наслідувала мешканка Нью-Йорка Мойра Джонсон. У неї також неодноразово траплялися неприємності з поліцією, хоча ніяких законів вона не порушувала.

Зрештою нью-йоркським поліцейським набридло затримувати напівголих жінок і потрапляти в незручні ситуації - за законом їх все одно доводилося відпускати. У лютому 2013 року співробітникам поліції на нарадах оголосили, що затримувати дівуль, поки вони оголюють тільки верхню частину тіла і правопорядку не порушують, незаконно і безглуздо - нехай тішать око.

Розпорядження трималося в секреті, поки Ван Вост не помітила, що навесні її раптом перестали заарештовувати. У середині травня поліцейські зізналися, що жінки топлес можуть гуляти спокійно. Ван Вост відсвяткувала перемогу і продовжує ходити по місту з голими грудьми, попутно судячись з поліцією за неправомірні затримання в минулому.

Сьогодні жінки топлес можуть опинитися поза законом лише в приватних закладах міста - власники вільні встановлювати там свої правила.

http://www.4vlada.com/ukraine/27602

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх