,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Українська опозиція назбирала в 250-тисячному Хмельницькому аж... 900 протестувальників
+11
Українська опозиція назбирала в Хмельницькому трохи більше 900 учасників мітингу протесту "Вставай Україно!". Принагідно нагадаємо,що тільки у місті Хмельницькому проживає близько 250-ти тисяч осіб. До речі, на мітингу "порядок" забезпечували аж 200 правоохоронців.

Якщо такими темпами Україна буде "вставати", то не тільки діти Януковича, але й його внуки зможуть ставати Президентами Великої Соборної Незалежної України.

Опозиція втрачає свої шанси в цій країні - повідомив в інтерв'ю видання полеміка голова громадського об'єднання "Наше Місто" Андрій Микитин . Вона стає антинародною через те, що вже не орієнтується на настрої мешканців України. Опозиція зараз орієнтується лише на Захід. Вони зважають тільки на радників із Заходу. Тому опозиція втрачатиме щораз більше.

Останні вибори показали, що вони знову втратили. Якби відбулися ще одні вибори, то втратили б іще більше. Це пов’язано з тим, що опозицію штовхнули в бік так званого націонал-утопізму. Тому що немає українського націоналізму, є український націонал-утопізм.

Цей націонал-утопізм зазнав фіаско ще з часу Помаранчевої революції, він розсипався.

Основне підґрунтя націонал-утопізму – те, що у нас в основі стоїть перепис населення, який каже, що в Україні проживає 85% українців, тобто і в Донецькій області – 80%, у Києві взагалі 90%, у Харкові теж 90%. Ті українці нібито такі нещасні, що вони не можуть повернутися до своєї мови, своєї культури, вони просто мріють говорити українською, але хтось заважає їм у цьому. Ось ця утопія породжує міф про те, що цим українцям треба звідси, з Галичини, нести свою місію, українізувати їх, зробити так, щоб вони полюбили Україну, а далі – й Бандеру, й УПА, й СС «Галичина».

«УДАР» і «Батьківщина» зрозуміли, що їм треба взяти якусь ідеологію. І Захід запропонував їм тільки цю ідеологію – зробити 40 із чимось мільйонів українців бандерівцями. І в підсумку їх у політичному полі маргіналізовують, укидають у Галичину. А тут вони «УДАР» і «Батьківщина» вже починають конкурувати зі «Свободою», яка є останнім форпостом націонал-утопізму.

http://octpib.info/News.aspx?idNews=16438

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх