,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Фаріон вимагає від Азарова припинити ввезення в Україну немаркованих державною мовою товарів
-10
Народний депутат України від фракції ВО «Свобода» Ірина Фаріон звернулася до пем‘єр-міністра України з вимогою перевірити, на якій підставі митні органи дозволяють ввезення в Україну товарів, не маркованих державною мовою.

Відповідний депутатський запит було озвучено сьогодні на засіданні Верховної Ради України, інформує прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Зокрема, як повідомила свободівка, до неї звернувся мешканець Львова Святослав Літинський зі скаргою на дискримінацію української мови виробниками побутової техніки. Не змігши після тривалого пошуку придбати у крамницях пральну машину з маркуванням українською мовою, він зробив замовлення через інтернет-крамницю. Проте замовлений там товар теж не мав позначок українською. На звернення С.Літинського до виробника, в службу підтримки ТОВ «Самсунг Електронікс Україна» – офіційного представництва південнокорейської корпорації «Samsung Electronics» він одержав відповідь, з якої випливає, що зазначений виробник ввозить в Україну і продає тут пральні машини без написів державною мовою на панелі керування.

Ірина Фаріон наголошує: такі дії виробника і відповідних державних органів України, які допускають ввезення не маркованих державною мовою товарів, є порушенням Конституції України, чинного законодавства і постанови Верховного Суду України «Про практику розгляду цивільних справ за позовами про захист прав споживачів. Як сказано у зазначеній постанові, «продавець, виготовлювач, виконавець зобов'язані своєчасно надавати споживачеві необхідну достовірну інформацію про товар (роботи, послуги) у доступній наочній формі, яка б забезпечувала можливість компетентного вибору. Надання інформації у технічній документації, на етикетці, тощо іноземною мовою без перекладу… слід розцінювати як відсутність необхідної інформації».

Фаріон звернулася до прем‘єра з вимогою перевірити, на якій підставі митні органи України дозволяють ввезення в Україну немаркованих державною мовою товарів, а також надати відповідь, чому Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів не вживає заходів до порушників чинного законодавства і не захищає права українських споживачів.

Натомість Ірина Фаріон вимагає вжити заходів задля виправлення ситуації з порушенням прав українських споживачів.

http://vgolos.com.ua/politic/news/52290.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх