,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Львів очолив житловий антирейтинг України
+3
Львів очолив рейтинг найнедоступнішого житла в Україні. Щоб купити собі однокімнатну квартиру площею 35 кв. м, середньостатистичному мешканцю міста доведеться протягом 10,5 років відкладати всю свою зарплату. Це найгірший показник в Україні.

До такого висновку дійшли аналітики, вивчивши дані про середню вартість квадратного метра житла на вторинному ринку в різних регіонах України і його співвідношення з середньою офіційною зарплатою, пише realty.obozrevatel.com

За словами керівника відділу продажу ЖК "Park Stone" Дмитро Шості, друге і третє місце за даним показником займають Одеса і Чернівці. Щоб зібрати кошти на житло площею 35 кв. м за його сьогоднішній вартості жителям цих міст також доведеться невпинно збирати трохи більше 10 років. У киянина на це піде 9 років. А от мешканцям Луганська, Сум та Івано-Франківська, щоб накопичити на таку квартиру, в середньому знадобиться всього по 5,5 років.

"У Львові, Одесі та Чернівцях найбільший розрив між середньою зарплатою і вартістю квадратного метра житла - ці цифри відрізняються в 3,5 рази. Водночас в Луганську, Сумах та Івано-Франківську різниця - менш, ніж дворазова. У Києві співвідношення середньої зарплати і вартості квадратного метра - 3,07 рази, в середньому серед обласних центрів України цей показник становить 2,6 рази ", - повідомив експерт.

На його думку, такий значний розрив можна пояснити все ще високим рівнем відкладеного попиту на житлову площу в країні, а також значною часткою тіньового сектора.

"У Києві співвідношення між вартістю квадратного метра житла та реальною зарплатою завищено мінімум в 2-3 рази. Середні темпи виплат іпотечного кредиту складають не більше 6-7 років.

Навіть з урахуванням того, що позики видавалися раніше і видаються сьогодні на 50-70% вартості житла та що позичальники віддають банку не всю зарплату до копійки, та погашають не тільки тіло, але й відсотки, це явно менше тих 9-10 років, які показує офіційна статистика ", - говорить Д. Шостя.

http://lvivexpres.com/news/2013/05/14/46187-lviv-ocholyv-zhytlovyy-antyreytyng-ukrayiny

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх