,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Садовий хоче, щоб в інших містах поважали ветеранів УПА
-26

На сьогоднішній день ветерани УПА у Львові отримують доплату – одну тисячу гривень. Ніде в Україні такої доплати, в такому об’ємі, немає. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що хотів би, аби такі доплати були і в інших містах. Про це він сьогодні сказав на брифінгу, - інформує кореспондент "Погляду".

На переконання мера Львова, воїни УПА не окуповували чужі території, а добровільно боронили свою рідну землю під українським тризубом та під національним прапором.

«Вони боролися з нацистами і боролись з нквдистами. Вони чужого не забирали. Ми маємо право, згідно з чинним законодавством, встановлювати ветеранам доплати. І ми це робимо», - наголосив міський голова Львова і зазначив, що сьогодні, на жаль, таку ініціативу не всі підтримують.

«На сьогоднішній день є люди, яким це не подобається, які хочуть створити певну ворожнечу, але вони повинні поважати тих людей, які віддавали своє життя і боролися за Україну. Я пропоную, щоб ми шукали у нашій державі речі, які нас об’єднують», - підкреслив Андрій Садовий.

http://www.pohlyad.com/news/n/15102

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх