,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Через підрив боєприпасів Україна ганьбить себе в очах світового суспільства - експерт
+1
Масове знищення боєприпасів шляхом підриву наносить шкоду міжнародному іміджу Україні. Таку думку в коментарі УНН висловив експерт з вибухових речовин і боєприпасів Володимир Захматов.

"У всьому світі випадки підриву боєприпасів м’яко кажучи поодинокі. Таким методом їх знищують лише тоді, коли наприклад, це бомба, яка є небезпечною і не підлягає розбору. Тоді таку бомбу вивозять на відкриту площадку і підривають. Але це – поодинокі випадки, а не 50 тисяч, як у нас.

Сам факт того, що в Україні й досі продовжують масово знищувати боєприпаси шляхом підриву, викликає неприємний дискурс у світовому суспільстві. Зокрема, експерти говорять про те, що підрив боєприпасів у нашій країні тісно пов'язаний із їх незаконним продажем за кордон, оскільки неможливо відстежити, скільки насправді боєприпасів було підірвано. Це наносить величезну шкоду міжнародному іміджу України в очах світового суспільства", - сказав В.Захматов.

Як раніше повідомляв УНН, до кінця 2013 року Міністерство оборони України планує знищити шляхом підриву понад 50 тис реактивних снарядів "Град".

Нагадаємо, у 2013 видатки на утилізацію боєприпасів було скорочено на 100 млн грн.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1211739-cherez-pidriv-boyepripasiv-ukrayina-ganbit-sebe-v-ochakh-svitovogo-suspilstva-ekspert

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх