,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Партія регіонів на Львівщині під час довиборів до облради втричі збільшила підтримку виборців
  • 9 апреля 2013 |
  • 17:04 |
  • нах... |
  • Просмотров: 578
  • |
  • Комментарии: 4
  • |
+4
Результати довиборів до Львівської обласної ради, які відбулися 7 квітня, довели, що Львівська обласна організація Партії регіонів складає серйозну конкуренцію місцевим організаціям опозиційних політичних сил та є одним із лідерів симпатій галичан. Повідомила прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів.

За словами голови Львівської обласної організації Партії регіонів Петра Писарчука, регіоналам області під час місцевої виборчої кампанії вдалося завоювати прихильність галичан не завдяки різноманітним виборчим технологіям, а насамперед завдяки злагодженій роботі обласної парторганізації та місцевих партійних осередків, благодійній підтримці зі сторони Партії регіонів різноманітних культурних та соціальних проектів, що реалізувалися у районах Львівщини.

Відтак, згідно із попередніми результатами довиборів до Львівської обласної ради, за кандидатів, яких висунула Львівська обласна організація Партії регіонів, віддали голоси близько 15% виборців області, що взяли участь у голосуванні. Таким чином Львівському обласному виборчому штабу Партії регіонів на чолі із керівником виборчого штабу – першим заступником голови ЛОО Партії регіонів Віктором Роговим вдалося завоювати більш як утричі більше голосів виборців, аніж під час парламентських виборів 2012 року, коли за Партію регіонів проголосувало менше 5% виборців Львівщини.

Підтвердженням зростання довіри виборців Львівщини до Львівської обласної організації Партії регіонів є також і заява виконавчого директора ЛОГО Комітет виборців України Оксани Дащаківської, оприлюдненого після виборів у львівських ЗМІ. За її словами, реальними конкурентами на проміжних виборах до Львівської обласної ради для кандидатів від Об’єднаної опозиції стали не ідеологічно близькі їм партії, а Партія регіонів.

«Партія регіонів отримала дуже серйозний аргумент на свою користь у вигляді таких результатів виборів. Коли представники Партії регіонів займають другі місця, більше того можуть перемагати в об’єднаної опозиції – це є дуже серйозний сигнал для опозиційних партій. Це означає, що вони не використовують той ресурс, який можуть використовувати на місцях», - прокоментувала попередні результати проміжних виборів до ЛОР Оксана Дащаківська.

Відтак, за її словами, Партія регіонів отримала серйозний кредит довіри від виборців Львівщини.

Нагадаємо, за попередніми результатами виборів, під час довиборів до Львівської обласної ради, які проходили у семи виборчих округах Львівської області, у Сколівському виборчому окрузі переміг висуванець Партії регіонів Михайло Гнатишин. Окрім цього, кандидати від Партії регіонів у Яворівському, Кам’янка-Бузькому та Бродівському виборчому округах за результатами голосування посіли другі місця за кількістю відданих голосів.

http://galinfo.com.ua/news/131012.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх