,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Папа Франциск звільнив Львівського римо-католицького митрополита через намагання запровадити богослужіння... УКРАЇНСЬКОЮ мовою
  • 6 апреля 2013 |
  • 19:04 |
  • нах... |
  • Просмотров: 819
  • |
  • Комментарии: 6
  • |
+15
Папа Римський Франциск прийняв перші кадрові рішення стосовно Римо-католицької церкви в Україні. Львівського митрополита РКЦ Мечислава Мокшицького переводять у Польщу до Вроцлава, начебто на "підвищення", хоча посада - аналогічна.

Не гласна причина переводу полягає в тім, що митрополит вирішив ввести у львівському кафедральному соборі РКЦ богослужіння українською мовою.

Це може прозвучати дуже дивно, але тільки для тих, хто не знає внутрішньої ситуації в Галичині.


Насправді, причина полягає в тім, що УГКЦ вимагає від римо-католиків відправляти богослужіння ТІЛЬКИ польською мовою. Зрештою, і поляки-католики також не проти.

Позиція УГКЦ однозначна: римо-католики в Галичині - це тільки поляки, а греко-католики - українці.

Однак існує проблема обряду, адже УГКЦ - це на 99,9 % православна Церква з усіма традиціями, обрядами та світоглядом. Тим часом багато галичан, особливо молодих хочуть відвідувати справжню католицьку церкву, тобто римо-католицьку, ходити на Меси, слухати органну музику, приймати участь в соціальних та релігійних програмах РКЦ.

Однак для УГКЦ - це означає втрату віруючих і скорий занепад. Тому вони просять Ватикан вимагати в РКЦ відправляти богослужіння в усіх римо-католицьких церквах Галичини виключно ПОЛЬСЬКОЮ мовою. Це дає змогу вести релігійну пропаганду серед українців, що римо-католики - це тільки поляки, а українці - греко-католики.

Наприкінці минулого року Глава УГКЦ Святослав Шевчук закликав галицьких заробітчан не ставати учасниками римо-католицьких парохій в Італії, Іспанії та Португалії, але "шукати свою рідну українську греко-католицьку церкву" і "будувати Український СВІТ".

Цікавим є той факт, що така позиція УГКЦ стосується тільки Галичини. Тим часом богослужіння українською мовою в Церквах РКЦ на Великій Україні схвалюється з метою подолання русифікації та окатоличення східняків.

Рішення новобраного Папи про усунення неугодного УГКЦ та владі націонал-утопістів Галичини Львівського архієпископа свідчить також про лояльність Папи Францизка до УГКЦ та про його подальші плани щодо використання цієї Церкви. Адже відомо,що у березні цього року митрополит Мокшицький повідомив, що РКЦ в України не змогла виробити спільної позиції з УГКЦ до 70-річчя Волинської трагедії через те, що "запропонована греко-католиками формула "пробачаємо і просимо пробачення" є нонсенсом", а вибачатися треба тільки українцям.

http://www.octpib.info/News.aspx?idNews=16012

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх