,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Некрофілія - головна ментальна риса українського націоналіста з Галичини, спосіб його мислення та спілкування із владою
  • 6 апреля 2013 |
  • 14:04 |
  • нах... |
  • Просмотров: 718
  • |
  • Комментарии: 5
  • |
+10
Некрофілія - головна ментальна риса українського націоналіста з Галичини, спосіб його мислення та спілкування із владою

Головна ментальна риса галичан, вражених тяжкою формою націонал-утопізму є... некрофілія. В розумінні - особлива любов до мертвих та всієї похоронної атрибутики.

Галичани стали лідерами у спорудженні капличок та символічних могил. У кожному галицькому селі (на Львівщині, Івано-Франківщині та Тернопільщині) є як мінімум дві насипні могили з хрестами: одна православна, друга греко-католицька, або одна - січових стрільцям, друга - героям УПА.

Каплички та придорожні хрести встановлюються сотнями щороку і обчиленню вже навіть не підлягають, принаймні в межах містечка з населенням понад 5 тисяч населення. Порахувати каплички, як атрибути похоронної та надмогильної архітектури, у Львові, в Івано-Франківську та у Тернополі вже не зможе НІХТО. Лічба йде на тисячі.

Якщо згадати, що всі мітинги, пам'ятні події та урочисті заходи лідери націонал-утопістів проводять виключно на цвинтарях, або біля символічних могил, всі почесті віддають тільки давно померлим героям, а всі гроші з бюджету витрачають на нові пам'ятники героям України - то клінічний стан ментальності українського націоналіста з Галичини можна констатувати як ментальну хворобу.


Роковини, панахинди, молебні замінили всі концерти, спортивні свята та веселі урочистості в Галичині (за винятком рок фестивалів та зборищ готів та прихильників цвинтарного мистецтва). Навіть на фестивалях кованого ремесла більшість учасників представляють похоронні вироби, або знову ж таки символічні пам'ятники та каплички.

Вочевидь влада Галичини готує населення Галичини до скорої і сирої могили.

Зрештою і самі галичани вже не вміють інакше, як методами некрофілії, розмовляти з рідною владою. Ось, наприклад, у місті двічі герої УПА Тернополі мешканці міста обурилися через розвалені дороги та вулиці. Здавалося б можна провести тисячі різноманітних акцій та заходів, щоб висловити свій протест. Але що будуть робити галичани???? Ось погляньте:

Щоб донести свій протест до владних структур про жахливий стан доріг і спровокувати їх на роботу мешканці Тернополя організували акцію - подумайте тільки собі - ПОХОРОНУ АВТОМОБІЛЬНИХ ШИН мера міста та губернатора!!!!!!!

Некрофілія - головна ментальна риса українського націоналіста з Галичини, спосіб його мислення та спілкування із владою


http://www.octpib.info/News.aspx?idNews=16038

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх