,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Президія Ізюмської райради втекла з сесійної зали – громада не дозволила продавити рішення про розробку сланців
Президія Ізюмської райради втекла з сесійної зали – громада не дозволила продавити рішення про розробку сланців


14 березня 2013 року на Харківщині громада міста Ізюм за підтримки місцевої організації Всеукраїнського об‘єднання "Свобода" зайняла приміщення райради. Таким чином краяни не допустили ухвалення рішення про відкликання попереднього звернення до Верховної Ради України з проханням заборонити видобуток сланцевого газу на території України.

Цього дня, аби замилити очі громаді, до порядку денного сесії було внесено питання про розподіл бюджетних коштів, однак основним завданням сесії було продавлення рішення про скасування результатів попередньої сесії райради. Як відомо, 27 лютого депутати під тиском громади змушені були ухвалити рішення про звернення до Верховної Ради України з проханням заборонити видобуток сланцевого газу на території України.

До сесійної зали звезли працівників бюджетної галузі та велику кількість співробітників міліції в цивільному. Перед початком сесії відбувся мітинг, на якому громадськість постановила взяти участь у сесії райради, аби не допустити чергового "одобрямсу" та ігнорування позиції ізюмської громади. Конституція України та регламент райради гарантують право представників громадськості бути присутніми на сесії, однак співробітники міліції намагалися завадити людям бути присутніми під час засідання сесії.

"Фактично відбулася спроба продавлювання рішення усупереч інтересам громади. Представники Партії регіонів абсолютно зневажають думку мешканців міста та району. Весь процес, що супроводжує ухвалення рішення про видобуток сланцевого газу, відбувається з порушенням регламентних норм та за безпосередньої участі обласної ланки "регіоналів", – прокоментував ситуації голова Ізюмської міської організації "Свобода" Олександр Терещенко.

Коли райрада підняла питання видобутку сланцевого газу, присутні представники громадськості почали вигукувати "Ганьба!" Зрештою дійшло до фізичного протистояння: обурені громадяни заблоковували трибуну та президію ради. Втручання співробітників міліції до бажаних для влади наслідків не призвело: громада залишалася непохитною та вперто наполягала на знятті питання з порядку денного та завершенні сесії. Президія змушена була втекти з сесійної зали, а депутати-"регіонали" порозбігалися по різних кутках, ховаючись від людей за спинами правоохоронців.

"Зараз ми продемонстрували форму прямого народовладдя за умов панування в державі антиукраїнського режиму!", – заявив під час цих подій Артем Заіка, колишній керівник Ізюмської "Свободи". – На сьогодні вже ні в кого не виникає сумніву у хибності думки про аполітичність питання видобутку сланцевого газу в Україні. Кожен чітко розуміє: поєднує лобістів компанії "Шелл" – від міністра до останнього депутата райради – приналежність до Партії регіонів. Кожен із нас має піти звідси з глибоким переконанням, що режим, який нині перебуває при владі в Україні, є режимом відверто антиукраїнським. Ми, в свою чергу, маємо зробити все від нас залежне, аби усунути антиукраїнські сили від влади та не допустити реваншу".

Примітно, що громада дочекалася депутатів-"регіоналів", які виходили з зірваної сесії. Проводжаючи їх, місцеві мешканці вигукували: "Ганьба!"

Довідка: Обурення місцевих громад антинародною діяльністю місцевих рад дедалі зростає. Напередодні громада Кременчуцького району Полтавщини спільно з народними депутатами-свободівцями Юрієм Бубликом та Олегом Сиротюком зайняли приміщення сесійної зали Кременчуцької райради. Відтак громада домоглася зняття з розгляду питання про "Схему планування території Кременчуцького району", яка передбачає знищення 14 населених пунктів на догоду олігарху Жеваго. Зрештою питання зняли з розгляду, а для внесення необхідних змін до нового проекту рішення із урахуванням інтересів громади створено робочу групу за участі народних депутатів.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх