,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Кличко може запропонувати молодшого брата у мера Києва
  • 14 марта 2013 |
  • 11:03 |
  • нах... |
  • Просмотров: 780
  • |
  • Комментарии: 9
  • |
-5
Лідер партії УДАР Віталій Кличко запропонував висунути єдиним кандидатом від опозиції на посаду міського голови столиці свого молодшого брата Володимира.

«Віталій Кличко кілька місяців уникав прямої відповіді на питання, чи претендує він на посаду мера чи ні. Його остання пропозиція – підтримати кандидатуру Володимира Кличка. Розрахунок такий: голосуйте за Кличка, а за якого – неважливо, оскільки у єдиного кандидата від опозиції є всі шанси перемогти», – повідомило джерело, знайоме з ходом переговорів, пише «КоммерсантЪ-Украина».

У керівництві фракції УДАР не захотіли коментувати цю інформацію.

«Зараз дуже багато інсинуацій навколо теми виборів київського мера. Вважаю, що немає сенсу коментувати чутки», – заявив перший заступник голови фракції УДАР Віталій Ковальчук.

«Він (Віталій Кличко – Ред.) дійсно запропонував кандидатуру Володимира. Але це не означає, що справа зрушила з мертвої точки! Чи не про це ми домовлялися, та й взагалі не ясно, чи знає про все це Володимир. Відомо, що раніше він навідріз відмовився балотуватися в парламент», – наголосило джерело в керівництві ВО «Свобода».

«Кличку-молодшому у перемозі над Олександром Поповим може допомогти тільки бренд єдиного кандидата від опозиції. Киян не обдуриш, ясно, що він політикою не займається і в основному живе за кордоном – його рейтинг буде істотно нижчим, ніж у старшого брата», – вважає президент соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

Представники опозиційних фракцій поки що не готові надати Володимирові Кличку статус єдиного кандидата.

«Якщо Віталій Кличко відмовляється балотуватися в мери, варто запропонувати лідерам опозиційних фракцій – Арсенієві Яценюку та Олегу Тягнибоку – висунути свої кандидатури. У разі відмови Арсенія Яценюка, ми заявляємо, що Олег Тягнибок готовий брати участь у виборах мера Києва», – підкреслив народний депутат від ВО «Свобода» Юрій Сиротюк.

У свою чергу, народний депутат від ВО «Батьківщина» Юрій Одарченко вважає, що розмови про єдиного кандидата стануть більш конкретними після того, як Верховна Рада призначить вибори мера Києва і депутатів Київради на 2 червня.

«Я не сприймаю такого підходу, коли киянам пропонують проголосувати за будь-якого кандидата, аби від опозиції. Принцип висування «якщо не я, то мій брат» я вважаю несерйозним і таким, який не відіб'ється позитивно на авторитеті Віталія Кличка», – зазначив Одарченко.

Як повідомлялося, 12 березня лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок назвав трьох ймовірних кандидатів на посаду мера Києва. За його словами, у разі відмови голови партії УДАР Віталія Кличка балотуватися у мери Києва, на цю посаду опозиція має запропонувати кандидатуру лідера фракції «Батьківщина» Арсенія Яценюка, а якщо відмовиться і той, то – лідеру ВО «Свобода» Олегу Тягнибоку.

У свою чергу Арсеній Яценюк заявив, що УДАР запропонував свою кандидатуру, «але це був не Кличко».


http://tyzhden.ua/News/74577

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх