,


Наш опрос
Зрада?
Такая зрада, шо аж зуби болять
Только Саакашвили нас спасет
Не шатайте лодку, а то Путин нападет
Янык вернись, я все прощу
Петя все правильно делает, а кто не согласен, тот сепар
Идите нахуй, я вас не звал


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Рівненські офіцери розікрали радіолокаційні станції. Збиток оцінили у мільйон гривень
+1

Капітана та старшого лейтенанта Збройних сил України з військової частини А3395, що дислокується в Рівному звинувачують в крадіжці деталей з радіолокаційних станцій на понад 350 тис. грн. Офіцери під домашнім арештом.

"Під час досудового розслідування встановлено, що двоє офіцерів Збройних сил України, зловживаючи службовим становищем, у червні-липні 2012 року викрали військового майна на понад 350 тисяч гривень. Вони знімали з радіолокаційних станцій спеціальні блоки, муфти, лампи, виносили кабель. Усе майно було якісне, в робочому стані. Кому вони його реалізовували — слідство не встановило. Встановлено, що діяли вони з корисливих мотивів і за попередньою змовою з групою осіб", - розповідає Микола Гуцуляк, прес-секретар прокурора Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у військовій сфері.

Прокуратура направила обвинувальний акт до Рівненського міського суду. Офіцери перебувають під домашнім арештом. Відомо, що капітан уродженець райцентру Костопіль на Рівненщині. Нині мешкає в обласному центрі. Обидва офіцери служили в окремому радіотехнічному батальйоні військової частини А3395.

"З огляду на шкоду заподіяну державі через розкрадання військового майна до офіцерів заявлено цивільний позов на суму в понад один млн. грн. На майно підозрюваних вартістю 100 тис. грн. накладено арешт", - додають в прокуратурі Західного регіону.

Офіцерам загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.

Віктор ГОМОЛЬ

http://gazeta.ua/articles/np/_rivnenski-oficeri-rozikrali-radiolokacijni-stanciji-zbitok-ocinili-u-miljon-griv/485777

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх