,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Російські біатлоністи переходять до команди України
Російські біатлоністи переходять до команди України


Про це він повідомив в інтерв'ю газеті «Спорт-Експрес». "Федерація біатлону України нікого не переманює, російські спортсмени самі на нас виходять. Ми займаємося своєю справою, відкриваємо нові центри підготовки і спортивні школи, і вони добре працюють. У нас з'явився резерв. Але ширша лавка запасних все одно не зашкодить. Потрібно давати можливість відпочити тим же сестрам Семеренко й Олені Підгрушній, щоб вони могли пропускати окремі гонки, а ми при цьому не втрачали позицій у Кубку націй. Так, як це відбувається у провідних збірних світу", - цитує В.Бринзака сайт «Кореспондент».

За його словами, представники інших країн, що натуралізуються, підвищують конкуренцію в збірній України і сприяють підвищенню результатів. "Всі юніори у нас забезпечені зборами - і влітку, і на першому снігу їздять. На Кубку Австрії українських біатлоністів найбільше. І в Кубку IBU ми беремо участь регулярно. Всім перспективним спортсменам ми приділяємо достатньо уваги і даємо можливість проявити себе. Виросли ж Валя і Вита Семеренко, Олена Підгрушна, Юлія Джима, Ірина Варвинець, Алла Гиленко, Юлія Журавок. А якщо представники інших країн хочуть у нас свої сили спробувати - чому ні. Вони не заважають, навпаки, тільки допомагають, створюючи конкуренцію і сприяючи підвищенню результатів", - наголосив президент ФБУ.

Додамо, останнім часом троє російських біатлоністів вирішили поміняти громадянство і виступати за збірну України. На початку цього сезону українське громадянство вже одержала 24-річна москвичка Ольга Абрамова. Кілька днів тому стало відомо, що ще одна росіянка Марія Панфілова з Тюмені представлятиме Україну вже на найближчому чемпіонаті Європи. Також українцем незабаром може стати і Дмитро Русинов.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх