,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Козаки знесли самовільно побудовані кримськими татарами будинки під Сімферополем
  • 1 декабря 2012 |
  • 20:12 |
  • нах... |
  • Просмотров: 1231
  • |
  • Комментарии: 13
  • |
+14
Самовільно побудовані кримськими татарами будинки на захоплених ними землях в селищі Молодіжне під Сімферополем знесли представники однієї з козацьких організацій Криму.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив перший заступник голови меджлісу кримськотатарського народу, депутат ВР Криму Рефат Чубаров, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

"Близько двох годин ночі, як свідчать очевидці, до "поляни протесту", розташованої вздовж "московської" траси поблизу сел. Молодіжне, висунулися близько 100 молодих людей, частина з яких, за словами свідків, були "козаками", інші - власниками земельних паїв, законність виділення яких оскаржується кримськими татарами - учасниками "поляни протесту", побудувавшими на цьому масиві більше ста невеликих будиночків або заклали фундаменти під майбутні будинки", - відзначає Чубаров.

За його словами, "ні самих нічних розбійників, ні керівництво кримської міліції, що забезпечила їх супровід не меншою кількістю співробітників міліції, у тому числі, як вказують свідки, і силами "Беркута", не збентежили ні час, ні методи, а також можливі наслідки нічного штурму".

Близько 20 кримських татар, що стали свідками погрому більше 100 будиночків, повідомляє Чубаров, не стали вживати відповідних дій, справедливо вважаючи, що основною метою учасників нічного розбою було провокування прямого конфлікту, що призвело б до задіяння всіх арсеналів придушення учасників "поляни протесту".

В даний час на місці погрому залишені невеликі сили міліції, які, за їхніми ж твердженням, виконують завдання недопущення прямих зіткнень між людьми.

"Я поки утримуюся від публічного викладу наявних у мене версій нападів на кримських татар, що трапилися в ніч з 30 листопада на 1 грудня, проте зазначу, що ще кілька днів тому, виступаючи з трибуни Верховної Ради Криму, закликав керівників правоохоронних органів звернути увагу на активізацію діяльності низки кримських політиків-маргіналів, чиї дії спрямовані на розпалювання ненависті в Криму", - підкреслює один з лідерів меджлісу.

Відповідь на питання "Хто і чому хоче підірвати ситуацію в Криму", на думку Чубарова, повинні дати правоохоронці.

Як повідомляло агентство, у суботу вранці на вул. Ялтинська, 22 прогриміли вибухи на місці будівництва майбутньої Соборної мечеті. Кримська міліція займається розслідуванням обставин випадку, за даним фактом відкрито кримінальне провадження.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/kozaki_znesli_samovilno_pobudovani_krimskimi_tatarami_budinki_pid_simferopolem___chubarov_1775511

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх