,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В Україні заборонять IPTV (Інтернет-телебачення) без ліцензії
+1
Нацрада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення, згідно з яким трансляція телеканалів через Інтернет буде дозволятися тільки з відповідною ліцензією. За передачу сигналу без ліцензії передбачаються штрафи. Але для цього йому потрібно підкорегувати законодавчу базу.

Якщо компанії таки погодяться придбати ліцензію на трансляцію, яка коштує близько 200 тисяч на місяць за невеликий район, то дана послуга стане для громадян платної й буде коштувати близько 100 грн. Це приведе до того, що провайдери просто відключать населення від послуги Інтернет-телебачення, WebTV.

Парадокс ще в тому, що Нацрада формально правий, оскільки Закон про телебачення й радіомовлення в статті 23 передбачає ліцензування віщання по проводах. Інтернет-кабель також є проводом.

Але ліцензування IPTV суперечить загальним принципам ліцензування. Адже його застосовують тільки у випадку обмежених ресурсів або небезпеки господарської діяльності. Ні першого, ні другого при Інтернет-телебаченні немає. Крім того Інтернет у нас поки не ліцензується й кожний може стати його провайдером, також сервер Інтернет-телебачення може перебуває за кордоном України. І мені дуже цікаво подивитися, яа Україна буде лицензувати, наприклад, Google TV, який не має офісу в Україні. Тому це виглядає як банальна боротьба кабельних і супутникових операторів телебачення за збереження монопольного положення проти Інтернет-провайдерів, які дають послугу IPTV безкоштовно.

Віталій МОСЕЙЧУК
29.10.2012


Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх