,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Через газові контракти Ю.Тимошенко Україна змушена платити за газ вдвічі більше, ніж Німеччина
0
Прем’єр-міністр Микола Азаров зазначив, що через газові контракти, які уклала Ю.Тимошенко, будучи на посаді Прем’єр-міністра, Україна змушена платити за газ вдвічі більше, ніж Німеччина. Про це очільник уряду розповів у інтерв’ю Польському радіо, повідомили УНН у прес-службі Партії регіонів.

"Люди розуміють, що провина Тимошенко абсолютно очевидна, що ми сьогодні завдяки газовим контрактам, які підписала екс-прем’єр, купуємо газ у Росії вдвічі дорожче, ніж Німеччина. Що підвищення тарифів, цін та багато інших факторів, великі труднощі для економіки – усе це наслідок її діяльності", – зауважив М.Азаров.

Відповідаючи на запитання про ймовірність бойкотування ЄВРО-2012, голова уряду висловив переконання, що політика не матиме впливу на проведення футбольного чемпіонату.

"Я був нещодавно у Брюсселі, нам там чітко заявили, що ніхто з політиків ЄС не ставить питання політичного бойкоту ЄВРО-2012. Якщо хтось хоче висловити свою політичну позицію та не приїде – це його особиста справа. Ми з цього дійсно зробимо висновки й будемо їх враховувати у своїй майбутній політиці", – наголосив Прем’єр-міністр України.

Нагадаємо, 11 жовтня розпочалося оголошення вироку Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Юлія Тимошенко перебуває в СІЗО від початку серпня. Колишнього главу уряду та лідера опозиції звинувачують у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією, внаслідок чого, за твердженням обвинувачення, Україна зазнала збитків на суму понад півтора мільярда гривень. Прокуратура вимагає для екс-прем'єра покарання – сім років позбавлення волі. Натомість опоненти чинної влади називають цей суд політичною розправою над лідером опозиції.

http://www.unn.com.ua/ua/news/746741-m.azarov:-cherez-gazovi-kontrakti-yu.timoshenko-ukrayina-zmushena-platiti-za-gaz-vdvichi-bilshe,-nige-nimechchina/

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх