,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Ти труп! Тобі залишилось жити два дні!" - Колесніченко розповів про своє побиття
+5
Регіонал Вадим Колесніченко на брифінгу у ВР розповів, як розпочалась учора бійка біля трибуни парламенту, передає кореспондент Gazeta.ua.

"П'ять фізичних недомірків, намагаючись створити видимість бійки, зазирали в очі і просили про одне: "Ну, вдар мене, щоб з мене полилась кров і я опинився в прохідній частині списку", - зауважив нардеп.

"Але не це головне. Тут же поруч люди у краватках та піджаках з депутатськими значками відкрито кричали і казали мені наступне: "Ти труп! Тобі залишилось жити два дні! Ми тебе розпнемо на березі". При цьому вони, захисники української мови, говорили це на прекрасній російській мові", - зазначив Колесніченко.

За його словами, вчора у залі люди побачили спалах націонал-фашизму, коли "немає аргументів проти об'єктивних речей".

Водночас, відповідаючи на запитання журналістів, навіщо він вдарив нунсівця Івана Стойка, з чого і розпочалась бійка, регіонал наголосив: "Ескалація конфлікту організована Блоком Юлії Тимошенко. Вона, навіть хворіючи на радикуліт, змогла повідомити всьому українському народу про те, що коли вона вийде, дістане всіх, хто буде голосувати за цей законопроект, бо в неї довгі руки".

http://gazeta.ua/articles/politics/_ti-trup-tobi-zalishilos-zhiti-dva-dni-kolesnichenko-rozpoviv-pro-svoe-pobittya/437724

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх