,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У львівській міськраді голосують люди без мандата. Відео
0
Сьогодні, 24 травня, на сесії Львівської міської ради замість депутата від «Свободи» Андрія Рікоти голосувала за питання порядку денного працівниця управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради.

Працівниця «Секретаріату ради» сіла на місце депутата – між його однопартійцями Ларисою Василишин та Андрієм Хомицьким і голосувала за низку питань порядку денного.Те, що журналістів зацікавила ця ситуація, помітив голова бюджетної комісії міськради Яромир Самагальський (теж «свободівець», – ред.) і зробив чиновниці зауваження. Однак жінка далі голосувала системою «Віче».

Журналісти, які помітили цю ситуацію, звернулися за коментарем до секретаря ради, «свободівця» Василя Павлюка.

«Та ви що? Я здивований, мені дуже… Ну покажете, давайте покажете. Не зараз. Прийдете до мене в кабінет. Будемо наказувати людину. Однозначно…. Я розберусь спочатку, а потім ми приймемо рішення, однозначно», – відреагував Василь Павлюк.

Як інформував ZAXID.NET, сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати знову голосували за питання порядку денного без кворуму. Нагадаємо, що на одній із сесій міськради журналісти уже зафіксували схожу ситуацію.

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?u_lvivskiy_miskradi_golosuyut_lyudi_bez_mandata_video&objectId=1255839

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх