,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Українці перетворюються на націю товстунів
  • 19 октября 2011 |
  • 16:10 |
  • нах... |
  • Просмотров: 874
  • |
  • Комментарии: 8
  • |
+2
В Україні – епідемія ожиріння. Бо такий діагноз лікарі ставлять 20% співвітчизників. Тобто, кожному п'ятому. Приміром, у США занадто товстих – 30%.

Смачний борщ із пампушками, сало або смажена картопля. Українці – справжні гурмани та ще й трудоголіки. З’їдають багато та переважно наприкінці дня. Результат – половина населення має надмірну вагу. 20% страждає на ожиріння, яке може спричинити атеросклероз, цукровий діабет або хвороби системи травлення.

"Сегодня в Украине около полумиллиона людей каждый год умирает от неинфекционных заболеваний. И это приводит к тому, что ожидаемая продолжительность жизни в Украине на 20 лет меньше, чем в странах лидерах", - констатує головний позаштатний дієтолог МОЗ Олег Швець.

Визначити наявність ожиріння можна за показником індексу маси тіла. Щоб його вирахувати потрібно розділити вагу людини на зріст у квадраті. Отримали від 18,5 до 25 – все у нормі. 30 – треба замислитись. Якщо цифра більша – це ожиріння. Також, орієнтуватися можна за талією. Забагато для жінок – 88 сантиметрів. Для чоловіків - 102 сантиметри.

"И плюс элементарные исследования крови. Глюкоза крови, холестерин и его фракции. Т.е. это уже даст полную картину того, что у человека есть проблемы", - пояснює головний позаштатний дієтолог МОЗ Олег Швець.

Медики стверджують: причини, через які може виникнути недуга, три. По-перше, якщо матуся або татусь хворіє на ожиріння, імовірність того, що його у спадок отримає дитина 30%. По-друге, спортом займаємось не часто. По-третє, українці полюбляють фаст-фуд та газовані напої. При цьому, знають як зберегти фігуру стрункою.

"Поменше жирного, тому що це для здоров’я не зовсім вдала їжа. Потім – це рухливий образ життя", - розповідає киянка Олена.

- Это хотение! Если человек хочет следить за собой – он будет. А так, ничего ему больше не поможет.

Деякі вирішують проблему зайвої ваги пігулками або чаями. Фармацевти кажуть: у середньому, якщо купувати якісні препарати, в аптеці доведеться залишити щонайменше 100 гривень. А ось запитують їх переважно жінки. Чоловіків це не дуже цікавить.

"Мне кажется, что они не считают это проблемой - лишний вес. Есть которые занимаются собой, спортом. Но они не считают это проблемой, если человек тучненький", - каже фармацевт Олена Севастьянова.

Відмовлятись від калорійної їжі, приміром, від тістечка - зовсім не варто, кажуть у МОЗі. Головне міру знати. Споживайте солодощі не щодня. Ставку робіть на овочі, фрукти, рибу, а також знежирені молочні продукти. Радить телеканал UBR.

http://ubr.ua/uk/leisure/health/ukranc-peretvoruutsia-na-nacu-tovstunv-108354

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх