,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


СБУ ТАКИ ПОРУШИЛА ПРОТИ ТИМОШЕНКО СПРАВУ ЗА ЄЕСУ
  • 13 октября 2011 |
  • 16:10 |
  • нах... |
  • Просмотров: 1439
  • |
  • Комментарии: 11
  • |
+11

СБУ порушила справу проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко за борги корпорації ЄЕСУ перед Росією.

Про це повідомив керівник головного слідчого управління СБУ Іван Дерев'янко на прес-конференції в четвер.

За його словами, справу порушено проти Тимошенко та екс-прем'єра Павла Лазаренка.

"Зокрема Тимошенко обвинувачується в тому, що будучи президентом і фактичним власником корпорації ЄЕСУ за попередньою змовою з колишнім прем'єром Павлом Лазаренком вчинила замах на розтрату коштів державного бюджету в особливо великих розмірах шляхом покладання на кабінет міністрів зобов'язань приватної корпорації ЄЕСУ перед міноборони Росії на суму 405,5 млн доларів", - зазначив він

"12 жовтня не тільки порушено кримінальну справу, а й пред'явлено звинувачення", - зазначив він.

Дерев'янко розповів, що свого часу Тимошенко за допомогою Лазаренко залучила ЄЕСУ до міждержавних розрахунків за природний газ з Росією.

В результаті цього, за його словами, замість здійснення розрахунків з Росією ЄЕСУ перерахувала понад 1 млн. доларів на рахунок компанії United Energy International ltd.

"У подальшому Тимошенко організувала перерахування цих коштів на рахунки заснованої нею компанії "Somalli Enterprises ltd" та на особисті рахунки Лазаренка у швейцарських банках. Частина коштів була перерахована на особистий картковий рахунок Тимошенко", - сказав він.

Справу порушено на підставі перевірки листа Міністерства оборони Росії, який надійшов до Кабміну. За його словами, тоді було порушено фактову справу, і 12 жовтня її було перекваліфіковано у справу проти особи.

За словами Дерев'янка, справу порушено за ч 2 статті 15 та ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу, що передбачає покарання до 12 років ув'язнення.

На запитання про те, що справу порушено за подіями середини дев'яностих років, і чи не сплив строк давності для притягнення до відповідальності, Дерев'янко відповів:

"Строки давності в даному випадку не сплинули, оскільки, як відомо у січні 2009 року Тимошенко було вчинено злочин і відповідно до закону з того моменту строки притягнення до відповідальності перериваються і починають спливати заново, тобто до 2019 року", - сказав він.

На запитання, яким чином правоохоронці збираються притягати до відповідальності Лазаренка, який перебуває у США, він сказав, що для цього законом передбачені відповідні процедури.

Як відомо, між Україною та США немає договору про екстрадицію.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/10/13/6664696/

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх