,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


За гомосексуалізм сажатимуть на 5 років
  • 7 октября 2011 |
  • 22:10 |
  • нах... |
  • Просмотров: 3728
  • |
  • Комментарии: 33
  • |
0
Профільний парламентський комітет найближчим часом розгляне законопроект про захист прав дітей на безпечний інформаційний простір, яким забороняється пропаганда гомосексуалізму.

Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав співавтор даного законопроекту, народний депутат від Компартії Євген Царьков.

Цілий спектр громадських організацій, які ніяк не пов'язані з політикою, підтримують прийняття даного законопроекту. Авторами документу є представники різних фракцій, тобто така ідея об'єднала парламентаріїв.

Відомо, що найбільш вразливою віковою групою, яка піддається пропаганді, є діти. Наприклад, в одній із країн видано буквар, у якому розписується життя так званої сім'ї із двох чоловіків або жінок. Звісно, така інформація шкодить нормальному розвитку дитини. Хіба може нормально розвиватися суспільство, якщо дітям пропонують такі букварі? Ми сьогодні повинні зберегти інститут сім'ї, а не руйнувати його", - зазначив Царьков.

За його словами, документом пропонується кримінальне покарання за пропаганду гомосексуалізму строком від 2 до 5 років. Більш м'яке покарання - відсторонення від роботи із дітьми строком від 3 до 7 років.

"Україна зіткнулася із загрозливою тенденцією розповсюдження ВІЛ. А гомосексуалісти належать до групи ризику щодо даного захворювання, що теж треба врахувати", - додав парламентарій.

Царьков також зазначив, що даний документ буде розглянуто на найближчому засіданні профільного Комітету. "Ми розраховуємо на підтримку Комітету. Певні питання можуть виникнути у медійників, але при доопрацюванні документа до другого читання ми плануємо усунути протиріччя", - сказав він.

Нагадаємо, що у червні депутати Верховної Ради Євген Царьков (фракція КПУ), Катерина Лук'янова, Лілія Григорович (фракція НУ-НС), Павло Унгурян (БЮТ-Батьківщина), Юлія Ковалевська (Партія регіонів), Тарас Чорновіл (депутатська група Реформи в ім'я майбутнього ) запропонували парламенту заборонити пропаганду гомосексуалізму. Про це йдеться у проекті закону № 8711, зареєстрованому в Раді 20 червня.

Законопроектом Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір) пропонується визначити, що гомосексуалізмом є відносини сексуального характеру між особами однієї статі.

Законопроектом також пропонується внести зміни до закону Про захист суспільної моралі, у якому передбачити заборону виробництва та розповсюдження продукції, яка пропагує гомосексуалізм.

http://vidgolos.com/114212-komitet-vr-najb...-rozglyane.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх