,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Росіяни невдало запустили "невразливу ракету", дивом обійшлося без жертв
  • 28 сентября 2011 |
  • 19:09 |
  • нах... |
  • Просмотров: 1295
  • |
  • Комментарии: 11
  • |
0

У Росії невдало випробували прототип нової міжконтинентальної балістичної ракети п'ятого покоління, які до 2018 року повинні становити не менше 80% бойового складу Ракетних військ стратегічного призначення. Про це стало відомо з коротких повідомлень інформагентств через добу після тесту. Експерти припустили, що мова йде про "Ярси" - "невразливу" ракету, здатну "прорвати будь-яку систему ПРО".

Старт був проведений з космодрому Плесецьк в Архангельській області у вівторок в 11:08 за московським часом (10:08 за Києвом). Після запуску ракета зникла з екранів радарів і через дві години була знайдена з вертольота Мі-8 на території космодрому у восьми кілометрах від стартового майданчика. В результаті падіння ніхто не постраждав.

Джерело в ракетній галузі уточнило, що нештатна ситуація була зафіксована на етапі роботи першого ступеня ракети. Зараз фахівці розбираються в причинах невдачі. На космодромі агентству повідомили, що ракета була твердопаливною, і розливу палива не сталося.

Невдалі випробування підтвердили в міністерстві оборони. Як сказав офіційний представник відомства з Космічних військ полковник Олексій Золотухін, вчорашній пуск був першим "в рамках дослідно-конструкторських робіт зі створення нових зразків ракетної техніки".

Мова йде про МБР наземного базування, розробленої Московським інститутом теплотехніки. Там розроблені, зокрема, ракетні комплекси "Тополь", "Тополь-М", "Ярс" і багатостраждальна морська ракета "Булава", з 16 випробувальних запусків якої 7 провалилися.

Випробовували, швидше за все, не принципово нову ракету, а вдосконалений варіант твердопаливної РС-24 ("Ярс") з головною частиною індивідуального наведення, вважає директор Центру суспільно-політичних досліджень Володимир Євсєєв.

За його словами, оскільки пуск здійснювався з мобільної пускової установки, це не може бути ракета важкого класу.

"Судячи з усього, це ракета класу "Тополь-М" або "Ярс", зі збільшеною до 1,5 тонн масою виведеного вантажу і дальністю стрільби 10-11 тисяч кілометрів. У цьому випадку можна забезпечити оснащення ракети шістьма бойовими блоками і комплексом засобів подолання ПРО", - сказав експерт.

Генконструктором комплексів наземного базування є академік Юрій Соломонов, який на початку липня викликав гучний скандал, публічно заявивши про провал держоборонзамовлення на 2011 рік.
Джерело: Gazeta.ua

http://gazeta.ua/articles/np/_rosiyani-nev...z-zhertv/401961

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх